شما اینجا هستید
اخبار استان قم » امضاء تفاهمنامه همکاری مرکز تحقیقات علوم اسلامی نور ومخابرات قم

مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی نور و شرکت مخابرات قم تفاهمنامه همکاری امضاء کردند.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم ،در مراسم امضاء این تفاهم نامه حجت الاسلام شهریاری رئیس مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی نور گفت: انعقاد این تفاهم نامه میتواند راه را برای استفاده از زیرساختهای ارتباطی مخابرات بمنظور انتقال اطلاعات رایانه ای هموار کند.

وی افزود: انتقال محتوای دینی و علمی این مرکز با استفاده از بسترهای مخابراتی میتواند کام تشنه جویندگان معارف دینی در سراسر جهان را سیرآب کند.

سیداسدا…دهناد مدیرعامل مخابرات قم هم در این مراسم به اهداف این تفاهم نامه اشاره کرد و گفت: ایجاد فضای همکاری براساس اهداف مشترک طرفین برای دستیابی به شهری هوشمند، اسلامی و ایرانی از هدفاهای مهم این تفاهم نامه است.

وی افزود: استفاده مطلوب از توانایی های طرفین برای اجرای پروژه های تحقیقاتی ، کاربردی و کارآموزی از دیگر اهداف انعقاد این تفاهم نامه است.

مدیرعامل مخابرات قم گفت: در استان هیچ مشکلی از لحاظ زیرساخت و تامین پهنای باند وجودندارد و استفاده از ظرفیتهای موجود توسط مرکز تحقیقات میتواند درجهت نشر معارف دینی موثر باشد.

عضو هیئت مدیره همراه اول از انعقاد تفاهم نامه بین همراه اول و مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی در آینده ای نزدیک خبر داد و گفت: امکانات بسیار خوبی در حوزه زیرساختهای همراه اول کشور وجود دارد که میتواند در راستای نشر معارف اسلامی مورد بهره برداری قرار گیرد.

این تفاهم نامه در قالب ۹ ماده تنظیم و پس از امضاء توسط حجت الاسلام و المسلمین شهریاری و مهندس سیداسدا…دهناد مبادله شد.

منبع:روابط عمومی مخابرات قم

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی