شما اینجا هستید
اخبار استان قم » اعمال محدودیت های ترافیکی در روزهای تاسوعا و عاشورا

سرپرست پلیس راهور استان، محدودیت ها و ممنوعیت های ترافیکی در روزهای تاسوعا و عاشورا را در قم اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم ،سرهنگ”علی حسن قیصری” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهارداشت: به دلیل تسهيل در رفت و آمد در ايام تاسوعا و عاشوراي حسيني (ع) محدوديت هاي ترافيکي در برخي معابر شهر قم اعمال می شود.

وی گفت: از ساعت ۲۴۰۰ روز سه شنبه ۲۷ شهریور (روز تاسوعا) لغايت ساعت ۲۴۰۰ روز پنج شنبه ۲۹شهریور (عاشورا) عبور و مرور و توقف هرگونه وسايل نقليه اعم از خودرو و موتورسيکلت به استثناء وسايل امدادي در معابر استان شامل “از ميدان جهاد به طرف چهارراه بازار و کليه معابر منتهي به خيابان ۱۹ دي، خيابان ۴۵متري عمارياسر –قبل از ۷متري باجک به طرف تقاطع عمارياسر- آذر، خيابان آذر از تقاطع شهيد روحاني به طرف ۴۵متري عمار ياسر – آذر، خيابان انقلاب از سه راهي سجاديه به طرف چهارراه عمارياسر – انقلاب، از ميدان روح الله به طرف تقاطع شهدا و از دور برگردان شهيد مصطفي خميني به طرف پل حجتيه ممنوع است.

سرپرست پلیس راهور استان قم افزود: ساير معابر در صورت نياز، محدوديت تردد به صورت مقطعي اعمال خواهد شد.

وی گفت: محل پارک خودروها نیز شامل پارکينگ شرقي حرم، پارکينگ طبقاتي، پارکينگ زمزم، پارکينگ مصلي، پارکينگ اتوبوسراني، پارکينگ مکانيزه، پارکسوار شمالي و پارکينگ تقاطع شهدا می شود.

سرهنگ قیصری در خاتمه از کليه رانندگان خواست، از توقف و تردد در مناطق اشاره شده در طرح اجتناب کرده و با مأموران راهنمايي و رانندگي همکاري لازم را به عمل آورند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی