شما اینجا هستید
اخبار استان قم » اعتبار گواهینامه های رانندگی تا ۱۵ اردیبهشت ماه سال ۹۹

سرپرست پلیس راهور استان قم از اعتبار گواهینامه های رانندگی تا ۱۵ اردیبهشت ماه سال ۹۹ در استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم، سرهنگ “علی حسن قیصری” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس،اظهار داشت: پلیس راهنمایی و رانندگی به لحاظ رعایت مسائل بهداشتی و خدمات رسانی بهتر سعی دارد در این روزها مراجعات مردمی به واحدهای راهنمایی و رانندگی را به حداقل ممکن  برساند .

وی افزود: اولین موضوع تاریخ انقضای گواهینامه های رانندگی است، کسانی که مدت اعتبار گواهینامه رانندگی آنها رو به اتمام است، گواهینامه های این عزیزان تا ۱۵ اردیبهشت سال آینده اعتبار دارد و نیاز به تعویض گواهینامه ندارند .

سرهنگ قیصری ادامه داد: موضوع بعدی خودروهایی هستند که برگه معاینه فنی شان این روزها به اتمام می رسد، برابر ابلاغیه، تمام خودروها تا ۱۵ اردیبهشت ۹۹ می توانند بدون برگه معاینه فنی تردد داشته باشند و اعمال قانون و جریمه هم نخواهند شد .

سرپرست پلیس راهور استان اضافه کرد: موضوع سوم آموزشگاه های رانندگی است ، تقریباً ثبت نام انجام می شود ولی کلاس ها تعطیل است و آزمون های آیین نامه و شهری درحال حاضر برگزار نخواهد شد .

سرهنگ قیصری بیان داشت: در مورد تعویض پلاک هم ساعت کاری از ساعت ۰۸۰۰ صبح تا ۱۳۰۰ درنظر گرفته شده و درخواست ما از مردم این است که آنهایی که وکالت دارند و  نیز کسانی که در خرید و فروش خودرو درخواست دارند، نقل و انتقال خودرویشان را به سال آینده موکول کنند، حتماً این کار را انجام دهند و اگر هم مدت اعتبار وکالت نامه آنها محدود است ، بهتر است نسبت به افرایش مدت اعتبار اقدام کنند .

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی