شما اینجا هستید
اخبار استان قم » استاندار قم: پزشکان نشان دادند که عشق به اهل بیت در اولویت کار آنان است

استاندار قم گفت: باتوجه به حضور پزشکان در ارائه ی خدمت به عزادران حسینی در تاسوعا و عاشورا در درمانگاه صلواتی سید الشهدا ، برای همگان قابل عیان شد که پزشکان متعهد ما خدمت به شعائر حسینی در اولویت کار آنان است.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم ،استاندار قم که صبح امروز به همراه معاونین خود وفرماندار قم از درمانگاه صلواتی سید الشهدا بازدید کردند ،اظهار داشت : باتوجه به حضور پزشکان در ارائه ی خدمت به عزادران حسینی در تاسوعا و عاشورا در درمانگاه صلواتی سید الشهدا ، برای همگان قابل عیان شد که پزشکان متعهد ما خدمت به شعائر حسینی در اولویت کار آنان است.

وی افزود:اقدام این پزشکان متعهد در خدمت به عزاداران حسینی یک کار تحسین بر انگیز است وامیدوارم که اجر خود را از ارباب خود امام حسین (ع) دریافت کنند.

وی گفت:انجام کار درمانی،آنهم به صورت مجانی ودر ایام تعطیل واستراحت ،یک نوع کار دین داری ونوع دوستی است واین یکی از نشانهئهی تعهد به فرهنگ وآرامان های عاشورایی است.

فرماندار قم نیز در این باره گفت: من برای بار اول است که از این درمانگاه بازدید میکنم واز حضور اینهمه پزشک متعهد که هدفی جز خدمت به عزاداران حسینی ندارند،برایم بسیار ارزشمند بود.

مرتضی حیدری  افزود:ارائه خدمات پزشکی،آنهم در روز تاسوعا وعاشورا ودر مسیر عزاداران ودر درمانگاهی که نام سالار شهیدان را یدک می کشد،باعث می شود که هم بعد بعد درمانی وهم بعد شفابخش معنوی پیداکند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار قم نیز در این باره اظهار داشت:خدمت پزشکان به عزاداران حسینی در ایام عزاداری ودر زمانی که بیشتر مطب های تخصصی تعطیل هستند،یک نوع عزاداری است که توسط پزشکان متعهد صورت می گیرد.

دکتر بیژن سلیمان پور افزود:این کار ارزشمند جامعه پزشکی برگرفته از فرهنگ وایثار عاشورایی است تا به مردم نشان دهد که برای پزشکان همیشه  بحث مادی  مطرح نیست و ارزش نهادن به فرهنگ عاشورایی ونوع دوستی نیز از جایگاه ویزه ای در نزد انان برخوردار است.

 

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی