شما اینجا هستید
اخبار استان قم » از عوامل شب خاطره “گودال بهشت” تجلیل شد

ظهر سه‌شنبه ۱۶ مهر ماه ۱۳۹۸ با حضور سید مهدی سیدین‌نیا رئیس حوزه هنری قم از عوامل برگزاری شب خاطره “گودال بهشت” که اجرایی متفاوت شامل کامیک موشن،‌ اجراخوانی و روایتگری بود، ‌تقدیر شد.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم به نقل از  روابط عمومی حوزه هنری استان قم،‌ ظهر سه‌شنبه ۱۶ مهر ماه ۱۳۹۸ با حضور سید مهدی سیدین‌نیا رئیس حوزه هنری قم از عوامل برگزاری شب خاطره “گودال بهشت” که اجرایی متفاوت شامل کامیک موشن،‌ اجراخوانی و روایتگری بود، ‌تقدیر شد. سید مهدی سیدین‌نیا در بخش نخست این مراسم از طراز بالای نیروی انسانی استان در بخش فرهنگ و هنر و هنرمندان شهر قم ابراز خوشنودی کرد و ضمن تشکر از عوامل اجرایی شب خاطره گودال بهشت،‌ خاطر نشان کرد: «روش اجرای ترکیبی این شب خاطره، ‌برنامه‌ای متفاوت و جذاب برای مخاطب خلق کرد. در نشست تخصصی مسئولان دفاتر فرهنگ و مطالعات پایداری مراکز استانی حوزه هنری از این اجرا به عنوان یک اجرای موفق و متفاوت یاد شده‌است و روند برگزاری چنین مراسمی توسط مسئول واحد فرهنگ و مطالعات پایداری استان قم تشریح شده‌ تا در دیگر استان‌ها هم از چنین مدلی برای برگزاری شب خاطره استفاده شود.»

در ادامه محمد غفاری معاون فرهنگی حوزه هنری قم ضمن تاکید بر ابداع سبکی نو از برگزاری شب‌ خاطره در اجرای شب خاطره گودال بهشت، گفت: «استقبالی که از این شب خاطره شد نشان دهنده سطح برگزاری و جذابیت این اجرا بود. من از گروه برگزار کننده این مراسم تشکر می‌کنم که از تمام توان خود استفاده کردند و شب خاطره‌انگیزی را برای حاضران و روایتگران مراسم که از قهرمانان دفاع مقدس هستند رقم زدند.»

همچنین احمد سلیمانی مدیر هنری این شب خاطره تاکید کرد: « این مراسم اجرایی بین رشته‌ای بود و تیم اجرایی این مراسم نشان داد همکاری هنرمندانی از رشته‌های مختلف چقدر می‌تواند اثربخش باشد و به یک تولید موفق بینجامد. این می‌تواند آغازگر یک حرکت در اجرای شب‌های خاطره باشد و اتفاقا قم از این نظر ظرفیت بسیار بالایی دارد که جا دارد به آن بیش از اینها پرداخته شود.»

در پایان از تیم تولیدی این شب خاطره تقدیر شد. در تیم تولیدی شب خاطره “گودال بهشت” احمد سلیمانی مدیر هنری، جواد پیروزی کارگردان بخش اجراخوانی، مهدی کاشی، علی صدیق،‌ میلاد قره داغی، ‌علی صبوری و میثم رهوار بازیگران بخش نمایشی، فاطمه پورعبدالحسینی و منصوره ملکی جهان طراحان کامیک موشن، فائزه هاشمی نویسنده نمایشنامه و رضا جعفری طراح صدا بودند.

 شب خاطره گودال بهشت که شامگاه شنبه ۶ مهر ماه ۱۳۹۸ در سه بخش و در قالب کامیک موشن، اجراخوانی و روایتگری با حضور جمع کثیری از علاقمندان در سالن شهید آوینی برگزار شد، روایتی از حضور یک نوجوان به نام حسن نوری در جبهه‌های جنگ تحمیلی و اسارت او و هم‌رزمانش بود.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی