شما اینجا هستید
اخبار استان قم » ارائه خدمات به مراجعه کنندگان در پزشکی قانونی همچنان ادامه دارد

علیرغم اینکه این روزها شیوع گسترده ویروس کرونا در قم به دغدغه اصلی مردم و مسئولین تبدیل شده اما ارائه خدمات به مراجعه کنندگان در پزشکی قانونی همچنان ادامه دارد.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم به نقل از روابط عمومی اداره، همه مراکز پزشکی قانونی استان قم بطور روزانه و با اعمال شرایط ویژه بهداشتی به خدمت رسانی مشغول هستند.

ابوالفضل رضایی مسئول روابط عمومی پزشکی قانونی ضمن اعلام این مطلب افزود: رعایت نکات بهداشتی و پیشگیرانه با توجه به اهمیت قطع چرخه انتقال ویروس بسیار حائز اهمیت است. از این رو تدابیر لازم برای جلوگیری از انتشار ویروس در مراکز پزشکی قانونی صورت گرفته و ماسک و لوازم ضدعفونی بین پرسنل و مراجعان توزیع می شود. همچنین بصورت روزانه کلیه محیط های عملیاتی و ستادی ضد عفونی می شود.

رضایی همچنین اعلام کرد بر اساس دستورالعمل های ابلاغی در حال حاضر واحدهای عملیاتی این اداره کل در قالب مرکز معاینات شماره یک(بلوار شهید خداکرم) معاینات شماره دو(خیابان شهید فاطمی برای موارد نزاع و درگیری) و معاینات شماره سه(خیابان شهید لواسانی برای مراجعات تصادف) و نیز واحد متوفیات از ۸ صبح تا ساعت ۱۳ خدمت رسانی می کنند. ضمن اینکه کشیک معاینات نیز همه روزه تا ساعت ۱۶ در مرکز شماره یک دایر است.

وی ابراز امیدواری کرد با رعایت توصیه ها و دستورالعمل های مربوط به جلوگیری از انتشار ویروس بتوانیم هر چه زودتر بر این بیماری غلبه کنیم.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی