شما اینجا هستید
اخبار استان قم » اختصاص ۱۸ میلیارد ریال به منظور تملک فاز سه بلوار شهید روحانی

مدیر منطقه یک شهرداری قم با اشاره به اجرای تملک پروژه فاز سه بلوار شهید روحانی به عنوان یکی از بخش های محور فردوسی، از اختصاص ۱۸ میلیارد ریال به تملک این پروژه در بودجه سال جاری خبرداد.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم ،احمد ترکمن در گفت‌وگو با شهرنیوز با اشاره به اجرای عملیات عمرانی فاز سه بلوار شهید روحانی اظهار داشت: این پروژه در امتداد بلوار فعلی روحانی قرار گرفته و شامل حد فاصل حدفاصل خیابان شهید حسین نژاد تا کمربندی امام علی(ع) می‌شود.

مدیرمنطقه یک شهرداری قم طول پروژه را هزار و ۱۵۰ متر عنوان کرد و افزود: اجرای پروژه در مرحله تملک قرار دارد، از بین ۸ واحد تجاری معارض پروژه ۷ واحد خریداری شده و آخرین مورد هم در مرحله کارشناسی قرار داد.

وی به اجرای پروژه به صورت مرحله به مرحله اشاره کرد و گفت: در نهایت بلوار روحانی به کمربندی امام علی(ع) متصل خواهد شد.

ترکمن به اختصاص ۱۸ میلیارد ریال به منظور تملک فاز سه بلوار شهید روحانی اشاره و تاکید کرد: نقشه های اجرای عملیات عمرانی طرح آماده شده است و توافق نامه باید مراحل قانونی خودش را طی کند.

مدیرمنطقه یک شهرداری قم ادامه داد: در تملک واحدهای معارض فاز یک پروژه، یک ملک و یک پست برق باقی مانده که هنوز تملک نشده‌اند.

وی با اشاره به اینکه فاز سه روحانی بخشی از محور فردوسی خواهد بود، افزود: محور فردوسی ۶ منطقه شهری را به هم مرتبط می‌کند و از این نظر احداث فاز سه بلوار شهید روحانی یک تکه از پازل یکی از محورهای اصلی شهر خواهد بود و می‌تواند در بازگشایی ترافیکی اثرگذار باشد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی