طرح چشم‌انداز اشتغال کمیته امداد قم در سال ۱۴۰۰

معاون خودکفایی و اشتغال کمیته امداد استان قم گفت:کمیته امداد استان قم در سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی ها بیش از ۳۵۰۰ فرصت شغلی برای نیازمندان و افراد بیکار معرفی‌شده از حوزه حمایت ایجاد خواهد کرد. به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم به نقل از  کمیته امداد، مهرداد مصلح، معاون خودکفایی و اشتغال کمیته […]

معاون خودکفایی و اشتغال کمیته امداد استان قم گفت:کمیته امداد استان قم در سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی ها بیش از ۳۵۰۰ فرصت شغلی برای نیازمندان و افراد بیکار معرفی‌شده از حوزه حمایت ایجاد خواهد کرد.
به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم به نقل از  کمیته امداد، مهرداد مصلح، معاون خودکفایی و اشتغال کمیته امداد استان قم با اشاره به اینکه این نهاد همه‌ساله برای اشتغال مددجویان تحت حمایت و فرزندان آن‌ها برنامه دارد گفت: در سالی که مقام معظم رهبری (مدظله العالی) با عنوان تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی ها نام‌گذاری کرده است کمیته امداد استان قم مانند سال‌های گذشته متولی اشتغال نیازمندان و افراد بیکار معرفی‌شده از حوزه حمایت است.
وی بهره‌مندی از کارشناسان مجرّب اشتغال در این نهاد را خاطرنشان و اظهار کرد: امیدواریم در سال جاری برای متقاضیان تسهیلات اشتغال این نهاد بیش از ۳۵۰۰ فرصت شغلی ایجاد شود.
مصلح آموزش‌های پیش‌بینی‌شده برای این افراد را خاطرنشان و تصریح کرد: در سال ۱۴۰۰ برای ۷۳۰ نفر آموزش مقدماتی، برای ۱۵۰ نفر آموزش مهارت‌آموزی و برای ۹۷۰ نفر آموزش طرح‌های اشتغال برنامه‌ریزی‌شده است.
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان قم راه‌اندازی مراکز نیکوکاری کارآفرینی را از برنامه‌های مهم این نهاد در استان قم برشمرد و بیان کرد: جذب ۲۰ جهادگر کارآفرین و برگزاری رویدادهای کارآفرینی ازجمله اقدامات ویژه کمیته امداد استان قم در سال جاری خواهد بود.