- رهپویان-خبرنیوزقم - https://rahpooyanqom.ir -

سومین محفل مجازی «قمپز» برگزار شد / لبخند از پشت ماسک‌ها

سومین محفل مجازی طنز قمپز  با حضور جمعی از طنزپردازان استان برگزار و به صورت لایو در صفحه مجازی این محفل در اینستاگرام دیده شد.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم به نقل از  روابط عمومی حوزه هنری استان قم،‌ محفل مجازی قمپز با حضور عباس احمدی مسئول دفتر طنز حوزه هنری و جمعی از طنزپردازان استان در سالن اجتماعات حوزه هنری قم برگزار شد و علاقمندان و مخاطبان این محفل به صورت زنده و از طریق صفحه اینستاگرامی حوزه هنری قم شاهد برگزاری آن بودند.

طنزپردازان قمی عصر چهارشنبه ۲۵ تیرماه ۱۳۹۹ با رعایت نکات بهداشتی و با ماسک‌هایی با نشان قمپز در محل برگزاری حاضر شدند و اینبار از پشت ماسک‌هایشان لبخند زدند.

به مناسبت برگزاری این محفل در هفته عفاف و حجاب ویژه موضوع این محفل عفاف و حجاب بود در عین حال حاضران آثاری با موضوع آزاد را نیز قرائت کردند.

محمد حسین علیان، سید مصطفی فاطمی، حجت الاسلام و المسلمین سید محمد حسینی،‌ حسن رحمانی نکو،‌ علی بهاری، سمیه خردمند، سید جواد یثربی، رضا عیوضی، سید شهاب جدا، محمد حسین مهدویان، ‌امین شفیعی، محمد حسین فیض اخلاقی،‌ از جمله طنزپردازانی بودند که در سومین محفل قمپز آثارشان را ارائه کردند. همچنین فرهاد موحدی از تهران و مهدی پزنیان از یزد مهمانان مجازی این محفل بودند.

سومین محفل مجازی قمپز  به همت حوزه هنری استان قم و با مشارکت تشکل مردم نهاد خانه پرواز برگزار شد. به زودی ویدئوهای آثار منتخب این محفل در فضای مجاز و کانال‌ ایتا و تلگرام قمپز منتشر می‌شود.