شما اینجا هستید
حوزه » در هجدهمین اجلاسیه اساتید سطح عالی و خارج حوزه علمیه قم صورت گرفت

در هجدهمین اجلاسیه اساتید سطح عالی و خارج حوزه علمیه قم، از فعالیت ها و مقام علمی و تلاش های آیت الله محمدجواد فاضل لنکرانی بعنوان استاد برجسته خارج فقه و اصول تجلیل به عمل آمد.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم ،مراسم هجدهمین اجلاسیه اساتید سطح عالی و خارج حوزه، صبح روز پنج شنبه ۳۰ اردیبهشت با حضور آیت الله العظمی جوادی آملی، آیت الله حسینی بوشهری، آیت الله فاضل لنکرانی، و دیگر شخصیت های برجسته حوزه واساتید سطوح عالی و خارج برگزار شد.

در ابتدای این مراسم حجت الاسلام والمسلمین فرخ فال، مدیر حوزه علمیه قم با ذکر این مطلب که عنوان اصلی این همایش بررسی مطالبات رهبری و مراجع عظام تقلید از حوزه های علمیه است، به تشریح برنامه های این اجلاسیه پرداخت.

در ادامه آیت الله حسینی بوشهری مدیر حوزه های علمیه کشور در بندهای مختلف به تشریح ابعاد مختلف نظری مطالبات رهبری و مراجع عظام تقلید از حوزه و حوزویان پرداخت.

سخنران پایانی این مراسم آیت الله العظمی جوادی آملی بودند که معظم له نیز با اشاره به حوزه انقلابی و رویکرد اصلی به انقلاب اسلامی، به تشریح ابعاد میدان انقلاب فرهنگی اهل بیت(ع) پرداختند.

در پایان این مراسم با حضور آیت الله العظمی جوادی آملی و مسئولین حوزه علمیه قم از فعالیت های علمی آیت الله محمد جواد فاضل لنکرانی تجلیل شد.

لازم به توضیح است : آیت الله محمد جواد فاضل لنکرانی ازسال ۱۳۶۰ تاکنون اشتغال به تدریس در حوزه علمیه قم دارند. و دراین ۳۵ سال ، ۲۰ سال از آن را اشتغال به تدریس خارج فقه و اصول می باشن

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی