حمایت بیش از ۱۰۰۰ جوان جهادگر در بیانیه ای از مهرشاد سهیلی

بیش از ۱۰۰۰ جوان جهادگر در بیانیه ای از مهرشاد سهیلی حمایت کردند. به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم ،بعدظهر دیروز طی بیانیه ای از سراسر کشور بیش از هزار جوان جوان جهادی و بسیجی از مهرشاد سهیلی اعلام حمایت کردند. در این بیانیه آمده است؛ در کنار تمام حوزه‌هایی که در حال مبارزه و […]

بیش از ۱۰۰۰ جوان جهادگر در بیانیه ای از مهرشاد سهیلی حمایت کردند.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم ،بعدظهر دیروز طی بیانیه ای از سراسر کشور بیش از هزار جوان جوان جهادی و بسیجی از مهرشاد سهیلی اعلام حمایت کردند.

در این بیانیه آمده است؛ در کنار تمام حوزه‌هایی که در حال مبارزه و مقابله با کوید ۱۹ هستند، اقدامات مهرشاد سهیلی ایلامی نوجوان با انگیزه و مهربان بسیار تحسین برانگیز بوده و با تلاش مضاعف و جهادگرانه مصداق واقعی جوان انقلابی را در این روزها به جهانیان نشان داده‌است. حضور جهادی این نوجوان غیرتمند در عرصه‌های حساس کشور، نعمت بزرگی است که امروزه در جای جای ایران اسلامی جاری و ثاری است.

در ادامه این بیانیه آمده است: ما جوانان بر خود لازم می دانیم از خدمات و تلاش های مجاهدانه و خالصانه شما نوجوان عزیز جهادگر تقدیر و تشکر نموده و از درگاه خداوند سبحان سلامتی و مقام توفیقات شما را در راه خدمت به نظام جهاد و خدمت به هم نوعان و مسألت داریم.

صدور این بیانیه در حالی صورت گرفت که اقدامات جهادگرانه «مهرشاد سهیلی» چندی پیش مورد حمله برخی از جریانات قرار گرفته بود.