شما اینجا هستید
اخبار استان قم » برگزاری مراسم اهدای جوایز به برندگان خوش شانس مخابرات در استان قم

همزمان با اعیاد شعبانیه صورت گرفت:برگزاری مراسم اهدای جوایز به برندگان خوش شانس مخابرات در استان قم
همزمان با اعیاد شعبانیه ،مراسم اهدای جوایز به برندگان غیر حضوری تلفن ثابت ،همراه ودیتا به مناسبت اعیاد شعبانیه وهفته ارتباطات عصر پنجشنبه در سالن همایش های پردیس قم دانشگاه تهران برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم، در مراسمی سرشار از شور وشادی،مشترکین مخابرات استان قم شبی به یاد ماندنی سپری نموده وتوسط این شرکت جایزه باران شدند.
در این مراسم که برای ارج نهادن وتقدیر از مشترکین شرکت مخابرات استان قم برگزار شده بود،از برندگان پرداخت کنندگان غیر حضوری قبوض تلفن ثابت،همراه ودیتا وهمچنین بازنشستگان شرکت مخابرات استان قم تجلیل به عمل آمد.
در مراسم یاد شده که با اجرای مجری توانای قمی آقای نعمت اللهی وباحضور واستقبال بی نظیر مردم همراه بود،مهندس دهناد،مدیرکل مخابرات استان قم وعضو هیئت مدیره همراه اول کشور،باتبریک روزجهانی وهفته ارتباطات واعیاد فرخنده شعبانیه به حاضرین اظهارداشت:همزمانی هفته ارتباطات با اعیاد فرخنده شعبانیه ،یک اتفاق ارزنده است که چند شادی را باهم جمع نموده وما درنظر داریم که با اعطای جوایز به برگزیده گان مشترکین وفادار خود،شادی این عزیزان را دوچندان نماییم.
مهندس دهناد به حضور جانبازان سر افراز در این جشن اشاره کرد وافزود:ما هرچه امنیت در کشور داریم،ناشی از جانفشانی ها واز خود گذشتگی های شهدا وجانبازان عزیز هستیم.
وی به تقدیر از بازنشستگان شرکت مخابرات استان در این مراسم نیز اشاره کرد وافزود:بازنشستگان ما،حق بزرگی بر گردن ما وجوانها دارند.
این عزیزان مانند گوهری گرانبهایی هستند که هرچه از عمر آنها بگذرد،بر ارزش آنها افزوده می شودوما با تجلیل از این عزیزان،می خواهیم که قطره ای کوچک از دریای بی کران زحمات این عزیزان مورد تقدیرقرار دهیم.
وی به کسب رتبه اول کشوری در ارزیابی رگلاتوری شرکت مخابرات استان قم در سال های گذشته اشاره کرد وافزود:مایه افتخار ما است که به همت پرسنل سخت کوش مخابرات استان قم به این مقام کشوری دست یافته ایم.
دهناد به اهمیت وجایگاه مشتری مداری در میان مسئولان شرکت مخابرات اشاره کرد وافزود:تمام برنامه های عمده ما برمحوریت مشتری مداری استوار شده است وما در نظر داریم که با تنوع سرویس های خدماتی خود،برمیزان رضایتمندی مشتریان خود بیافزاییم.
وی گفت:هم اکنون بیش از۶۰۰هزار تلفن ثابت در استان ظرفیت سازی شده است که از این تعداد،بیش از ۵۰۰هزار شماره ثابت تاکنون به هم استانی های عزیز واگذار شده است وبیش از ۱۵۰هزار مشترک ای دی اس ال هم اکنون در استان قم داریم.
مدیرکل مخابرات استان به همراهی این شرکت در اجرای اقتصاد مقاومتی اشاره کرد وافزود:ما در راستای اجرای سیاست اقتصاد مقاومتی در کشور،از همه امکانات خود بهره خواهیم گرفت وهمه منابع خودرا در اختیار توسعه پایدار استان قرار خواهیم داد.
وی خاطر نشان کرد:هم اکنون بیش از یکصد میلیون مشترک تلفن ثابت،همراه ودیتا درکشور داریم وانشا الله شرکت مخابرات در افق ۱۴۰۰شرکتی پیشرو در کلاس جهانی خواهد بود.
وی از حسن اعتماد مشترکین مخابرات تشکر نمود واظهارداشت:بنا داریم که از این مشترکین وفادار با برگزاری جشنواره های متعدد واعطای جوایز ارزنده،از آنان تقدیر وتشکر به عمل آوریم.
وی به مشترکین شرکت مخابرات استان قم وعده جشنواره های بیشتر با جوایز ارزنده تر داد.
در ادامه یک گروه بین المللی بانام گروه مردان سیاه پوش اقدام به اجرای برنامه های شاد وجالب شعبده بازی نمودند.
پس از آن یک از تقلید کنندگان خوب صدا اقدام به تقلید نواهای متعدد از خواننده های مطرح کشور نمود وجوی از شادی وشور ونشاط درمیان حاضرین به وجود آورد ومورد تشویق شدید حاضرین قرار گرفت.
در پایان این مراسم در ابتدا از بازنشستگان مخابرات استان استان تجلیل به عمل آمد وپس آن برندگان پرداخت غیر حضوری تلفن ثابت ،همراه اول دیتا جوایز خودرا دریافت نمودند.
که در بخش طرح رویاهای دست یافتی ،عبد الرضا ساکی جایزه ۵۰میلیون تومانی خود را دریافت نمود.
پس از آن در بخش مشتریان وفادار ای دی اس ال مخابرات استان ،رضا فدایی حسین جایزه ۲۵میلیون تومانی خود را دریافت نمود.
در ادامه در بخش جشنواره همراه اول خانم زهرا محمدی وآقای سلیمان مرادی جایزه ۱۵میلیون تومانی خرید خودروی خود را دریافت نمودند.
همچنین خانم حمیده باد پر برنده یک دستگاه خودروی پراید در بخش پرداخت غیر حضوری شد وسویچ خودروی خود را از مسئولین مخابرات استان دریافت نمود.
به علاوه آن به ۱۳نفر نیز جایزه ۵۰۰هزار تومانی در بخش مشتریان وفادار ای دی اس ال مخابرات تعلق قرار گرفت که عبارتند از:
محمد رضا شومال/مهدی کرمی/رضا خواجه/سید محمد باقر رضوی/محمد حسین موجودی/احمد نجمی صادق/عبد امیر آزادی/سعید فتحی/مهدی رنجی نژاد/محدثه حسینی تبار/ابراهیم کریمی/انسیه ذاکری/حکم علی دولتی.
همچنین به تعدادی از برندگان مشترکین مخابرات استان که به قید قرعه انتخاب شده بودند جوایزی از قبیل گوشی موبایل،تبلت ،کمک هزینه خرید لوازم خانگی و…تقدیم شد که اسامی تعدادی از این عزیزان از قرار ذیل می باشد:

جمیله اکبر نیا 
شکر علی کشوری
سید مهدی موسوی 
کبری لک 
حامد قریشی 
سیدجلال فاطمی پیکانی 
هاشم هاشمی زاده حرمی 
مهدی روحانی پور 
سیدعلی اخلاقی 
اعظم محمد علی ورجانی 
حسن خالوئی 
طاهره خشکه پزان 
فرج اله سالار صیدی ف
محمد زاهدی خواه 

زهرا سادات حسینی
فاطمه رضایی
هاجر فیض الهی
داود خانپور
عسگر فیض اله زاده
زهره مختاری
سیدمسعود مشرف
امیر اسماعیلی
ناصر یوسف زاده
مریم یزدی
محمدناصر شهیر
حسین زمانی سیفی کار
روشن سلیمانی
بو مای (صادره از چین)
محسن یزدی
مبین قشقاوی
نوید محمدی زنده دل
علیرضا آزادی نژاد
عمران رحیمی
سیدحسین حسینی
صدیقه چراغی
نسرین عبداله زاده خامنه
فرشته راهداران فولاد
مصطفی طبری مشکی
علی شجاع
ایمان مالکی
سیدرضا حسینی
عباس زارعی
سیدمحمدتقی مطهری
اعظم شوندی
حسین چهاردول شجاعت
طاهره احمدی
محمد قنبری
اکبر رضائی
طاهره کریمی اصل
لیلا دهقانی
محمدحسین تکیه
محمدحسین جعفری
مجتبی عابدینی پور
حمیدرضا آخوندی
حسین بیگدلو
محمود جاوید
علی آمره
ابوالفضل عظیمی
سیدروح ا… صبوری
شبر محمد
محسن شهبازی
حجت اله کاظمی
میرتقی سیدرحیمی
مهدی خوش گفتار لامع
زهرا مظفری
سلیمان مرادی
پایان پیام/

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی