شما اینجا هستید
اخبار استان قم » افزايش همکاري هاي پليس و هلال احمر مَطلعي با ارزش در کاهش تلفات جاده اي

فرمانده انتظامي استان گفت: افزايش سطح همکاري هاي نيروي انتظامي و هلال احمر مَطلعي با ارزش عاملي اثر گذار در کاهش تلفات جاده اي است.

 

به گزارش خبرنگارپایگاه خبری رهپویان قم به نقل از پايگاه خبري پليس، سردار”کاظم مجتبايي”از حمايت ها و ارتقاء سطح همکاري هاي هلال احمر با مجموعه فرماندهي انتظامي استان قم قدرداني کرد.
وي افزود:همکارانتان از يک درک و فهم متقابل و انگيزه ستايش آميزي براي خدمت به مردم برخوردارند و اين روحيه و انگيزه سبب همراهي با پليس استان شده و همه تعاملات و همکاري ها در مفاهيم سازمان هاي مختلف در لباس پليس ، هلال احمر و در نظام اسلامي خدمت به مردم است.
سردار مجتبايي ادامه داد: مهم اين است که وظيفه را درست شناخته و برابر ميثاق نامه وفادار بمانيم.
فرمانده انتظامي استان قم باتجليل از اقدام مشترک هلال احمر و پليس در نوروز ۹۵ خاطرنشان کرد: کاري که در نوروز ۹۵ با همکاري هلال احمر براي خدمت به مردم انجام شد فصل جديدي را پيش رو قرار داد و مطلع با ارزشي بود و به همين دليل بخشي از کاهش تلفات جاده اي به علت افزايش سطح همکاري ها بود.
سردار مجتبايي در پايان سخنان خود تصريح کرد: مجموعه پليس قم و هلال احمر مي توانند اين موضوع را گسترش داده و در مناسبت هايي همانند نيمه شعبان مجدد اين هم آوردي را بوجود آورند.
در ادامه دکتر گلفشان مديرعامل جمعيت هلال احمر استان قم نيز گفت: حضور جنابعالي باعث قوت قلب ما مي شود، تعامل و همکاري شما و اشرافي که در استان بر روي مسائل اجتماعي داريد بي نظير و در ارائه راهبردها بسيار موثر است.
دکتر گلفشان افزود: اين که شما به مجموعه ما نظر داريد توفيق مان را براي بهتر خدمت کردن بيشتر مي کند، ما يک کار مشترک ديگري را نيز با هم تجربه کرديم و آن کنترل ديابت ۵۰۰۰ نفر بود که با همت معاونت بهداد فرماندهي انتظامي استان قم و هلال احمر صورت گرفت و توسعه اين تعاملات مي تواند ثمرات بيشتري داشته باشد.
مديرعامل جمعيت هلال احمر استان قم با بيان اينکه هلال احمر در زمينه خدمات جامع تر در جاده ها و خارج از شهر برنامه دارد که انشاءالله با کمک مجموعه فرماندهي انتظامي استان قم در سال آينده آن ها را اجرايي خواهيم کرد، ابراز اميدواري کرد:با تشکيل جلسات خدمات بهتري به صورت مشترک به مردم ارائه داده شود.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی