شما اینجا هستید
اجتماعی » تعرض پزشک ۸۰ ساله به کودکان بی‌گناه

پس از اینکه ویدئویی از پزشک مسن در حال تعرض به کودکان پخش شد، پلیس وی را بازداشت کرد.

به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه خبری رهپویان قم ،فساد جنسی در میان قشر عظیمی از مردم آمریکا که ناشی از فرهنگ منحط غربی است،هر روزه ابعاد گسترده تری به خود می گیرد وهر روزه اخبار ناخوشایندی از تعرض های جنسی به گوشمان میرسد. که این بار قرعه بنام یک پزشک ۸۰ساله افتاد که با کمال بی رحمی وبی شرمی به کودکان بی گناه تعرض می کرد.
دکتر روپرت دون برایان ۸۰ ساله پس از اینکه در فیلمی که در حال تجاوز به کودکی بود، شناسایی و توسط پلیس دستگیر شد. طبق گزارش پلیس این فیلم در سال ۲۰۰۳ ضبط شده‌بود.

به گزارش دیلی‌میل، پلیس از تعداد این آزار‌ها و افرادی که این پزشک آلابامایی به آن‌ها آسیب رسانده مشخص نیست مخصوصا با این سابقه کاری . او پزشک گوش، حلق و بینی بوده و به جرم ۳ فقره کودک آزاری بازداشت شده است.
به گزارش قاضی پرونده، این پزشک منحرف، سال‌ها کودکان و نوجوانان را آزار می‌داده و پلیس به محض اینکه این فیلم را که در سال ۲۰۰۳ گرفته شده بود را بعد از سال‌ها پیدا کرد وی را دستگیر نمود.

پلیس عکس وی را در تلوزیون نشان داده تا هر فردی که از این پزشک آسیب دیده به اداره پلیس بیاید و از وی شکایت کند. چه کسی می‌داند که در این ۸۰ سال چندین نفر قربانی روپرت شده‌اند. او با پرداخت ۵۰۰ هزار دلار در زندان شلبی کونتی باقی می‌ماند و پرونده برای تحقیقات بیشتر روند خود را طی می‌کند.
منبع:باشگاه خبرنگاران
انتهای پیام/

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی