شما اینجا هستید
اخبار استان قم » حضور افراد بدپوشش در صنوف با پلمپ آن واحد همراه مي شود

رئيس اداره نظارت بر اماکن عمومي استان با اشاره به بازديد از کافي شاپ هاي سطح استان تاکيد کرد: واحدهايي که با حضور افراد بدپوشش همراه باشد حتماً پلمپ خواهند شد.
به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم ،سرگرد”محمدرضا فرح بخش”در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، اظهارداشت: در راستاي ارتقاء امنيت اخلاقي و اجتماعي، طرح بازديد و كنترل واحد هاي صنفي کافي شاپ توسط ماموران اداره نظارت بر اماكن عمومي استان قم به مدت يک هفته در استان اجرا شد.
وي تصريح کرد: افزايش احساس امنيت در جامعه اصناف، صيانت از امنيت اخلاقي و مقابله با فعاليت هاي غير قانوني صنوف از اهداف مهم اجراي اين طرح است.
رئيس اداره نظارت بر اماکن عمومي استان گفت: مأموران اداره نظارت بر اماکن عمومي استان با تشكيل تيم‌هاي نظارتي مشترک با اتحاديه آبميوه و بستني طرح مذکور را اجرا کردند.
وي با تاکيد بر اينکه واحدهايي که با حضور افراد بدپوشش همراه باشد پلمپ خواهند شد، افزود: طي بازديدهاي صورت گرفته بحمدالله وضعيت مطلوب بود و تنها يک واحد به دليل وجود فرد بدپوشش پلمپ شد.
سرگرد فرح بخش ضمن تاکيد بر تداوم و تشديد اين گونه اقدامات كنترلي و نظارتي پليس از شهروندان خواست، در صورت مشاهده هرگونه تخلف موضوع را از طريق شماره تلفن ۱۱۰ به پليس اطلاع داده تا در اسرع وقت به آن رسيدگي شود.

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی