شما اینجا هستید
اخبار استان قم » کمیته امداد به کاهش آسیب‌های اجتماعی کمک می‌کند

نیروی انتظامی استان قم اعلام آمادگی خود را برای کمک به خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد در زمینه‌های اجتماعی اعلام کرد.
به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم به نقل ازسایت خبری کمیته امداد سردار کاظم مجتبایی در دیدار مدیرکل و تعدادی از معاونان و مدیران کمیته امداد با اشاره به اینکه کمیته امداد و نیروی انتظامی دو نهاد خدمتگزار به مردم هستند گفت: این دو نهاد در زمینه‌های روان‌شناختی، اقتصادی و امنیتی به‌صورت هماهنگ و همدل برای خدمت در تلاش هستند.
وی بابیان اینکه انسان دو بعد جسمانی و روحانی دارد گفت: همان‌طور که جسم انسان نیاز به بهداشت، درمان و آفت زدایی دارد روح انسان هم باید با محافظت، معنویت و اخلاق آمیخته شود تا سلامت جامعه تأمین شود.
مجتبایی افزود: کاری که کمیته امداد انجام می‌دهد هم برای بعد جسمی و هم برای رشد روحی نیازمندان است که با تأمین غذا و معاش و لباس به سالم ماندن جسم آن‌ها کمک می‌کند و با گسترش مسئولیت‌ها و توانمندی آن‌ها برای سلامت روحی و آرامش روانی آن‌ها تلاش می‌کند.
فرمانده نیروی انتظامی استان قم عزت‌نفس مددجویان تحت حمایت کمیته امداد را بسیار مهم برشمرد و گفت: نیازمندان باعزت نفس به خوداتکایی می‌رسند و کمتر درخواست کمک می‌کنند.
وی مشاوره را در برنامه‌های کمیته امداد قابل‌تقدیر عنوان کرد و گفت: پلیس در کنار کمیته امداد برای اهداف خداپسندانه شما خواهد بود بطوریکه هر دو نهاد پیشرفت اثرگذار داشته باشد.
فرمانده نیروی انتظامی با قدردانی از زحمات کمیته امداد بیان کرد: اثر کار کمیته امداد در کاهش آسیب‌های اجتماعی بسیار مشهود است.
در ابتدای این دیدار اکبر میرشکار مدیر کل کمیته امداد با ابراز خرسندی از همکاری پلیس با کمیته امداد خواستار جلوگیری از مهاجرتهای بی رویه به قم شد که نتیجه آن افزایش متقاضیان حمایتی کمیته امداد است.
وی مشاوره‌های کمیته امداد را مؤثر عنوان و بیان کرد: ۱۹ خانوار که در حال جدایی بودند به کانوان گرم خانواده بازگرداندیم.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی