شما اینجا هستید
اخبار استان قم » کشف محموله يک ميلياردي لوازم التحرير قاچاق در قم

رئيس پليس آگاهي استان از کشف محموله حدود يک ميليارد ريالي لوازم التحرير قاچاق در قم خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم ،سرهنگ”احمد کرمي”در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، ‌اظهارداشت: مأموران پليس آگاهي استان قم با اجراي طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز، يک دستگاه کاميون کشنده را در محور سلفچگان متوقف کردند.

به گفته وي خودرو مذکور حامل بار لوازم التحرير بود که پس از بررسي مدارک راننده و استعلام از سامانه گمرک، پروانه نوع و وزن بار تائيد اما مأموران به برخي از کالاها مشکوک و با مجوز قضايي خودرو به اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پليس آگاهي استان قم منتقل شد.

سرهنگ کرمي گفت: راننده در اظهارات خود اذعان کرد محموله را از يکي از بنادر به مقصد تهران بارگيري و از مقدار و نوع کالا اظهار بي اطلاعي کرد.

وي افزود: پس از تخليه بار و شمارش آن مشخص شد کاميون حامل ۱۵ نوع از کالا شامل دو هزار و ۳۲۰ عدد انواع کيف، ۱۱هزار عدد انواع مداد، يک هزار و ۲۱۲ عدد انواع چراغ مطالعه، پنج هزار انواع ساعت مچي و…. است که با اسناد ارائه شده مطابقت نداشت.

رئيس پليس آگاهي استان قم سپس ارزش کالا مکشوفه را حدود يک ميليارد ريال عنوان کرد و گفت: نهايتاً صاحب کالا شناسايي و به همراه پرونده جهت سير مراحل قانوني به تعزيرات حکومتي قم معرفي شد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی