شما اینجا هستید
اخبار استان قم » کشف انبار پوشاک قاچاق به ارزش بیش از ۴ میلیارد ریال

احمد ذاکری گفت: طی بازرسی های بعمل آمده توسط بازرسان سازمان صنعت،معدن و تجارت استان تعداد ۲۳۰۰ عدد پوشاک قاچاق درقم کشف شد.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قم،احمد ذاکری با اشاره به کشف انبار پوشاک قاچاق اظهار داشت: طی بازرسی های بعمل آمده توسط بازرسان سازمان صنعت،معدن و تجارت استان تعداد ۲۳۰۰ عدد پوشاک قاچاق به ارزش بیش از ۴ میلیارد ریال کشف شد و پرونده آن جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی ارجاع گردید.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم با بیان اینکه در شهریور ماه ۲۵۰ مورد بازرسی توسط بازرسان این سازمان صورت پذیرفته است افزود: در این بازرسیها ۱۱۱۶۰ مورد از کشفیات به ارزش ۰۰۰/۶۰۰/۲۵۵ ریال مربوط به اسباب بازی و ۹۱۳ مورد به ارزش ۰۰۰/۲۹۶/۲۴ ریال مربوط به مواد غذایی می باشد.

ذاکری در ادامه به مقدار و ارزش ریالی کشفیات عرضه خارج از شبکه در شهریور اشاره کرد و اظهار داشت: در مجموع ۱۶۰ بازرسی به عمل آمده بیش از ۴۱ میلیون و ۹۷۵ هزار ریال انواع گاز مایع و آرد خبازی کشف شده است.
وی با بیان اینکه بیشترین کشفیات در مورد عرضه خارج ار شبکه در شهریور مربوط به کشف گاز مایع بوده است عنوان کرد: در مجموع ۱۰ بازرسی ۴۱۵ سیلندر گاز مایع به ارزش ۲۶ میلیون و ۹۷۵ هزار ریال کشف گردید و۲ پرونده در این خصوص تشکیل شده است.

به گفته ذاکری همچنین در این مدت ۱۲۰۰ کیلوگرم آرد خبازی به ارزش ۱۵ میلیون ریال نیز کشف شده است و در این راستا ۴ پرونده تشکیل شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم خاطرنشان کرد: در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و در راستای حمایت از تولید داخلی بازرسان این سازمان برخورد جدی با متخلفان قاچاق کالا را در دستور کار خود قرار   داده اند.

وی در پایان از شهروندان محترم درخواست نمود در صورت مشاهده هرگونه تخلفات صنفی و اقتصادی مراتب را با شماره تلفن ۱۲۴ اطلاع دهند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی