شما اینجا هستید
ورزشی » کاپ اخلاق به قم رسید

سی و سومین دوره مسابقات دانش آموزی در رشته بدمینتون درپایه اول ابتدایی پسران که از روز یازدهم شروع شده بود در نهایت با معرفی قهرمانان به کار خود پایان داد.
به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم به نقل ازاداره روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش قم، در این مسابقات ۲۰ تیم شرکت کرده بودند که در نهایت ۴۰ مسابقه تیمی و در مجموع ۹۰ مسابقه برگزار شد.
بعد از رقابت تیم ها در سی و سومین دوره مسابقات دانش آموزی در رشته بدمینتون پایه اول دبستان در نهایت تیم خراسان رضوی با غلبه بر همدان قهرمان شد.
بر اساس این گزارش: استانهای یزد و زنجان به طور مشترک سوم،فارس و آذربایجان شرقی به طور مشترک پنجم و قم و تهران به طور مشترک هفتم شدند.
در مسابقات بدمینتون در دو نفره آزاد ۳۰ مسابقه به صورت تک حذفی انجام شد که در نهایت امیر رجبلو و حسین قلعه خانی از استان گلستان مقام اول، سینا سالاری و مجتبی نظری از خراسان دوم و نیما خدایاری و سید امیرعباس ناصری از زنجان به همراه عادل صورتی و امیر محمد حاج ملک از کرمان به طور مشترک سوم شدند. ضمن اینکه معین خاکی و متین رجبی از قم و امیررضا بیالی و سهیل دهقان از خراسان رضوی مشترکا مقام پنجم را کسب نمودند
همچنین در رده انفرادی نیز ۴۰ بازی انجام شد که در نهایت محمد زرچی از خراسان رضوی و امیر حسین حسنی از زنحان به ترتیب اول و دوم شدند و مقام سوم نیز مشترکا به محمد سرملی از همدان و کاویان معرفی از آذربایجان غربی رسید.
گفتنی است در پایان این مسابقات نیز تیم قم به عنوان تیم اخلاق معرفی و کاپ اخلاق را دریافت نمود.ضمن اینکه طی مراسمی قهرمانان مسابقات نیز جوائز خود را دریافت نمودند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی