شما اینجا هستید
اخبار استان قم » چهارقلو های قمی ترخیص شدند

پس از نزدیک به دوماه مراقبت ویژه ، چهار قلو های قمی که در بیمارستان تامین اجتماعی امام رضا (ع) بدنیا آمده بودند با سلامت کامل ترخیص شدند.
به گزارش  پایگاه خبری رهپویان قم به نقل از روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان قم: دکتر داوود علیمحمدی مدیر درمان تامین اجتماعی استان قم گفت: چهار قلو های بدنیا آمده در تاریخ ٩٥/٨/٣ در بیمارستان تامین اجتماعی قم پس از نزدیک به دوماه مراقبت ویژه نوزادان در تاریخ ٩٥/٩/٢٧ با سلامتی کامل ترخیص شدند.

مدیر درمان استان قم گفت: وزن نوزادان در هنگام تولد ٩٠٠ گرم بود که با عنایت پروردگار متعال و تلاش همکارانم در بخش مراقبت های ویژه ، وزن نوزادان هنگام ترخیص به ١٥٠٠ تا ١٧٠٠ گرم می باشد.

دکتر علیمحمدی اظهار داشت: با توجه به اینکه نوزادان شش ماهه بدنیا آمده بودند ،نیاز به مراقبت ویژه ای بود تا آسیبی به آنان نرسد که به لصف خداوند وتلاش همکاران، پس از دو ماه مراقبت بلاخره نوزادان با سلامتی کامل از بیمارستان ترخیص شدند.

وی در ادامه افزود:با توجه به اینکه در این شرایط هزینه های درمانی و مراقبتی نوزادان افزایش می یابد برای این امر هزینه ای بالغ بر یک میلیارد و ٢٦٥ میلیون ریال هزینه شده است که چون بیمار تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی بود ، هیچ هزینه ای دریافت نشد.

دکتر علیمحمدی خاطر نشان کرد: همزمان با تولد چهار قلوها در دو ماه پیش دکتر نور بخش مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی در هنگام بازگشت از سفر استانی استان مرکزی ، ضمن بازدید سر زده از بیمارستان امام رضا (ع) قم ،از نوزادان تازه متولد شده نیز عیادت کرده بود.

گفتنی است : فاطمه ، زهرا ،محمد طاها و محمد مهدی نوزادانی هستند که در آستانه شب یلدا کانون خانواده عزیزی را گرمتر کردند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی