شما اینجا هستید
اخبار استان قم » پیشرفت ۵۰ درصدی پروژه فاضلاب شهرک قدس

رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم از پیشرفت ۵۰ درصدی پروژه فاضلاب شهرک قدس خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم به نقل ازروابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان قم، مهندس سید حسن رضوی رئیس سازمان برنامه‌وبودجه استان در بازدید از عملیات اجرایی پروژه تکمیل شبکه فاضلاب شهرک قدس، پیشرفت پروژه را رضایت‌بخش دانست و گفت: امیدواریم با اجرای این پروژه مشکل دفع فاضلاب این شهرک برطرف شود.

وی با قدردانی از اهتمام شرکت آب و فاضلاب به اجرای سریع این پروژه، بر تخصیص اعتبارات موردنیاز این پروژه از سوی استان تاکید کرد.

رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم نیز در این بازدید با اشاره به مشکلات جمع‌آوری و دفع فاضلاب در بخشی از شهرک قدس اظهار داشت: با پیگیری‌های صورت گرفته و عزم استان برای رفع این مشکلات، عملیات اجرایی پروژه تکمیل شبکه فاضلاب شهرک قدس با حضور استاندار آغاز شد.

وی طول این پروژه را ۴۲۰۰ متر و هزینه آن را بالغ‌بر ۲۸ میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: با اجرای این پروژه حدود ۲۰ هزار نفر از ساکنان این منطقه تحت پوشش شبکه فاضلاب قرار خواهند گرفت.

دکتر علی جان صادق پور از پیشرفت ۵۰ درصدی این پروژه خبر داد و با بیان اینکه تاکنون بیش از ۲ کیلومتر از خط لوله انتقال فاضلاب اجرا شده است، عبور خط لوله انتقال فاضلاب از تقاطع غیر همسطح آیت‌الله بروجردی، حساسیت‌های موجود برای رعایت شیب و سنگی بودن مسیر را از جمله پیچیدگی‌ها و موانع این پروژه ذکر کرد.

وی با اشاره به اینکه منابع مالی این پروژه از اعتبارات عمرانی استان و بخشی نیز از اعتبارات داخلی شرکت آب و فاضلاب تأمین می‌شود، از همکاری‌ها و هماهنگی‌های اداره کل راه و شهرسازی، شهرداری، تعاونی مسکن سپاه و دفتر فنی استانداری جهت اجرای این پروژه قدردانی کرد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی