شما اینجا هستید
اخبار استان قم » پيش بيني حضور ۲۰۰هزار زائر حسيني (ع) طي روزهاي باقي مانده به اربعين در قم

فرمانده انتظامي استان با اشاره به پيش بيني حضور و اسکان بيش از ۲۰۰هزار زائرحسینی  ايراني و غيرايراني در قم طي روزهاي باقي مانده به مراسم بزرگ اربعين حسيني(ع)، امنيت زائران و مباحث ترافيکي را از اولويت هاي پليس قم دانست.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رهپویان قم به نقل ازپايگاه خبري پليس، سردار “کاظم مجتبايي” در جلسه ی شورای فرماندهی انتظامي استان قم، با اشاره به نقش نیروی انتظامی در تامين امنيت مراسم ايام محرم، اظهار داشت: به لطف پروردگار و انفاس اهل بیت(ع) امنیت در قم به بهترین شکل حاصل شده که از تمامي کارکنان در بخش های مختلف امنیتی، انتظامي، ترافیکی و اطلاعاتی قدردانی می کنم.

وي سپس مأموريت مهم پليس را در ايام محرم، برنامه ريزي براي هرچه باشکوه تر برگزارشدن مراسم پياده روي اربعين حسيني(ع) عنوان کرد وگفت: با توجه به پيش بيني حضور و اسکان بيش از ۲۰۰هزار زائر ايراني و غيرايراني در قم طي روزهاي باقي مانده به مراسم بزرگ اربعين حسيني(ع)، امنيت زائران و مباحث ترافيکي استان از اولويت هاي مهم پليس به شمار می رود.

فرمانده انتظامي استان سهم نیروی انتظامی را در خدمت رساني به زائران اربعین حسيني(ع)فراتر از ساير دستگاه ها برشمرد و افزود: مأموریت سنگین اربعين اجر زیادی داشته و پليس از اين فرصت برای خدمت به زائران استفاده مي کند.

سردار مجتبايي در بخش ديگري از سخنان خود به بيان اهميت شاخص های امنیتی استان اشاره کرد و گفت: پليس قم در بحث سرعت ، دقت و صحت عمل در کشور رتبه چهارم را کسب کرده که اجراي طرح ذوالفقار در ارتقاء ضريب احساس امنيت مردم نقش مهمی را داشته است.

فرمانده انتظامي استان قم با اشاره به هماهنگي و سطح تعامل پليس استان و دستگاه قضائي ، بر بالا بردن هزينه جرم در جامعه تاکيد کرد و گفت: ايجاد کانکس هاي انتظامي در مناطقي از استان براي کنترل جرايم از ضروریات است و پليس مي تواند در این زمینه موفق باشد که پيوسته در ارتباط با جغرافيا و سرزمين جرم کنترل لازم را داشته باشد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی