شما اینجا هستید
اخبار استان قم » پلیس باتمام قدرت به تامین امنیت مردم استان در اربعین می پردازد

فرمانده انتظامی استان گفت: ماموریت اربعین، مأموریتی مذهبی ،ملی و جهانی است و ما با تامین امنیت استان در واقع به امنیت کلی این مراسم کمک کرده ایم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رهپویان قم به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار ” کاظم مجتبایی” در قرارگاه عملیاتی اربعین اظهار داشت:هدف از تشکیل قرارگاه عملیاتی اربعین یعنی خارج شدن از شرایط عادی و روال معمولی و دنبال کردن کار به صورت عملیاتی است.

وی افزود: بایستی برنامه‌ها و مأموریت‌هایی که از طریق این قرارگاه تعیین می شود با سرعت و دقت اجرا یی شود تا بتوانیم آنچه که وظیفه ما بوده انجام داده باشیم.

سردار مجتبایی ادامه داد: مهمترین مولفه های ماموریت اربعین تامین امنیت استان ، زائران و مسافرانی است که از داخل و یا خارج کشور می آیند و از قم عبور کنند .

وی اضافه کرد: ماموریت اربعین، مأموریتی مذهبی ،ملی و جهانی است ، ما با تامین امنیت استان در واقع به امنیت کلی این مراسم کمک کرده ایم، نوع مأموریت ما در اقدامات ما برای این رویداد مهم تاثیرگذار است ،یعنی ما علاوه بر اینکه جزئی از کل کشور هستیم باید به گونه‌ای عمل کنیم که برای امنیت کل کشور موثر باشد.

فرمانده انتظامی استان اعلام کرد: آنچه که برای مسئولان امنیتی و انتظامی مشکل ایجاد کرده است تجمع و تراکم افرادی است که بدون ویزا به مرزها عزیمت کرده و مشکل آفرین شده اند ، ناجا و امنیت کلی کشور از ما انتظار دارند که ضمن تامین امنیت استانی بتوانیم به آنها نیز کمک کنیم، بنابراین ایستگاه های ایست بازرسی که یکی از عناصر اصلی تامین امنیت در استان هستند باید بتوانند در این خصوص نقش ملی و حتی فراملی ایفا کنند .

سردار مجتبایی ابراز داشت: زائران ایرانی و اتباع خارجی حتماً باید ویزا داشته باشد و هرکس که ویزا نداشت باید برگردانده شود،محل های اسکان زائران نیز حتماً بایستی از نظر تامین امنیت کنترل و تقویت شود .

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی