شما اینجا هستید
فرهنگ وهنر » وضعیت اکبر عبدی بعد از پیوند کلیه

بازیگر طنز کشور گفت: به عشق مردم نازنین سرزمینم حالم خوب است، ان شاءالله و به یارى حق تعالى به زودى در کنارتان خواهم بود.

به گزارش گروه فرهنگ وهنر پایگاه خبری رهپویان قم ،مدتی پیش خبر بیماری وپیوند گکلیه بازیگر پر انرژی طنز ایران،اکبر عبدی در فضای رسانه ای کشور پیچید وعاشقان وعلاقمندان این بازیگر محبوب را نگران کرد.
وی که خود با بازی های خوب خود باعث دادن انرژی به مردم می شد،مدتی پیش در بستر بیماری افتاد ونیاز به پیوند کلیه پیدا کرد که خوشبختانه پیوند کلیه او موفقیت آمیز بود.
گویا این بازیگر به خاطر از کارافتادگی کلیه هایش که ناشی از عوارض دیابت یا بیماری قند او بوده، به توصیه پزشک معالج برای پیوند کلیه در بیمارستان بستری شد.
عمل پیوند کلیه این بازیگر صبح پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ماه با موفقیت انجام شد و خوشبختانه حال عمومی این بازیگر کشورمان خوب است.
اکبر عبدی تمامی ماههای اخیر درگیر دیالیز بود و در یک سال و نیم قبل حداقل هفته ای سه روز دیالیز می کرد و این وضعیت به شدت او را ناراحت کرده بود.
روحیه اش قبل از جراحی در حد المپیک بود
یکی از حاضران در بیمارستان محل پیوند عبدی درباره شرایط او قبل از جراحی به رضا حسین‌مردی در “تی.وی پلاس” گفت: روحیه اش در حد المپیک بود، می گفت و می خندید اما خودش نمی خواهد بعد از جراحی کسی را ببیند.
علی عبدی برادر اکبر عبدی درباره جراحی عبدی بیان داشت: خوشحالم عمل اش موفقیت آمیز بود؛ حالش هم بعد از جراحی خوب بود.
وی ادامه داد: اکبر چند ماهی دنبال کلیه بود. خدا را شکر که کلیه مناسب پیدا شد و از همه مهمتر اینکه مادرمان که در این مدت از درد کشیدن اکبر خیلی ناراحت بود به این خاطر خیلی خوشحال شد. خوشحالی مادر وقتی دوچندان شد که اکبر بعد از عمل با مادر صحبت کرد.
چه کسی به اکبر عبدی کلیه داد؟
ناصر عبدی دیگر برادر این بازیگر درباره کسی که به اکبر عبدی کلیه داده بیان داشت: چون ما سن مان رفته بود بالا و نمی توانستیم این کار را کنیم برای همین مدتی دنبال کلیه برایشان بودیم.
وی افزود: کسی که به ایشان کلیه داد؛ مرد جوانی بودند که خیلی لطف کردند و این زحمت را کشیدند. انشاءا.. هر کاری که از دستمان برآید برایشان انجام خواهیم داد.

اکبر عبدی در صفحه اینستاگرامش درباره پیوند کلیه‌ای که چند هفته قبل انجام داده بود، نوشت: «بنام ایزد منان ، خداوند بزرگ را شاكرم كه یاریم می كند تا سختى دوران نقاهت پیوند را سركنم ،عزیزانم به عشق شما مردم نازنین سرزمینم حالم خوب است و لحظه به لحظه انرژى قلب مهربان و دعاى خیر شما عزیزان را حس میكنم ، انشالله و به یارى حق تعالى بزودى در كنارتان خواهم بود ،یا من اسمه دواء و ذكره شفاء ، خدمتگزار شما اكبر عبدى:»

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی