شما اینجا هستید
اخبار استان قم » هم افزايي هر چه بيشتر بين نهادهاي متولي امور فرهنگي و مذهبي

استاندار قم در ديدار مسؤلان اداره كل تبليغات اسلامي استان قم با اشاره به مشكل عدم هماهنگي بين نهادها و مؤسسات متولي امور فرهنگي و مذهبي، لزوم هم افزايي و هماهنگي هر چه بيشتر بين اين مجموعه ها را خواستار شد.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم به نقل از روابط عمومي استانداري قم، سيد مهدي صادقي استاندار قم در ديدار مديركل و معاونين اداره كل تبليغات اسلامي استان قم با تبريك اعياد شعبانيه، از تلاش مردم و نهادها در امر برگزاري باشكوه مراسم نيمه شعبان در قم تشكر و قدرداني كرد.
وي با اشاره به تعدد مراكز و نهادهاي فرهنگي و مذهبي فعال در قم،ايجاد و تقويت هم افزايي و همگرايي هر چه بيشتر در بين اين مجموعه ها را ضروري خواند و تصريح كرد: عدم وفاق و هماهنگي در بين اين نهادها و مراكز متولي امور فرهنگي و تبليغي، همواره مشكلات و آسيب هايي را به همراه داشته است.
استاندار قم با تاكيد بر ضرورت تلاش براي ارتقاي كارآمدي و اثر بخشي مجموعه هاي دست اندركار امور فرهنگي و مذهبي، برگزاري جشن ملي نيمه شعبان را ملاك خوبي براي ارزيابي اثربخشي و موفقيت اين گونه نهادها برشمرد و گفت: مردم بايد محور اين گونه برنامه هاي فرهنگي و مذهبي باشند.
وي با قدرداني از حضور پرشور و مشاركت فعال مردم در جشن هاي ولادت حضرت ولي عصر(عج)، نقش ادارات و نهادها را در اين گونه برنامه ها هدايت گر و تسهيل كننده امور عنوان و خاطرنشان كرد: در اين برنامه ها بايد مردم باور كنند كه ما مجموعه هاي دولتي براي آن ها و براي يك هدف كار مي كنيم.
صادقي همچنين با اشاره به وظايف و مأموريت هاي ذاتي اداره كل تبليغات اسلامي به عنوان يك نهاد فرهنگي گفت: اين سازمان بايد همسو و در كنار ساير دستگاه هاي اجرايي استان فعاليت نمايد.
استاندار قم در پايان خدمت به مردم را مهم ترين وظيفه مسؤلان دانست و با تاكيد بر لزوم اهتمام جدي دستگاه ها براي تحقق اين مهم، از زحمات و تلاش هاي مردمي و اداري انجام گرفته براي برگزاري هر چه باشكوه تر اعياد شعبانيه در قم قدرداني كرد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی