شما اینجا هستید
اخبار استان قم » نمونه ای از پاکدستی ماموران انتظامی قم:ازردرشوه ۵ميليوني تاپيشنهاد رشوه هاي ۱۰۰دلاري

رئيس بازرسي فرماندهي انتظامي استان از امتناع مأموران پليس قم از رشوه هاي ۵ ميليون ريالي، ۱۰۰دلاري و کارت بانکي خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم،سرهنگ”سيد محمد سيف زاده”در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، اظهارداشت: مأموران پاسگاه انتظامي بخش خلجستان با توجه به دريافت خبري مبني بر ايجاد آلودگي صوتي و جريحه دار کردن عفت عمومي در يک خانه باغ، با هماهنگي مقام قضائي وارد عمل شده و ۸ نفر را به اتهام موارد فوق دستگير کردند.
به گفته وي يکي از متهمان مبلغ ۵ميليون ريال وجه نقد براي رهايي از قانون پيشنهاد کرده که با امتناع پليس صورتجلسه و ضميمه پرونده مي شود.
سرهنگ سيف زاده در ادامه به رد رشوه مأمور پليس راه استان قم اشاره کرد و گفت: اين مأمور وظيفه شناس در يکي از محورهاي مواصلاتي استان به راننده يک دستگاه خودرو پرايد به علت ارتکاب دو تخلف همزمان سبقت و سرعت غير مجاز دستور ايست داده که پس از توقف، راننده براي چشم پوشي مأمور مبلغ يک ميليون ريال وجه نقد پيشنهاد کرده که با امتناع پليس مواجه و متهم به دادسرا معرفي مي شود.

وي همچنين با اشاره به رد رشوه يکي از مأموران پليس مبارزه با موادمخدر استان، تصريح کرد: مأموران اين پليس با همکاري واحد سگ مواد ياب در اجراي طرح ايست و بازرسي در محورهاي ورودي به استان قم راننده يک دستگاه اتوبوس را به علت همراه داشتن مقاديري مواد مخدر دستگير که وي به دليل جهت رهايي از قانون ملبغ ۱۰۰ دلار پيشنهاد مي کند که با امتناع پليس و ضمن تنظيم صورتجلسه، متهم تحويل مرجع قضائي استان مي شود.
رئيس بازرسي فرماندهي انتظامي استان قم گفت: دو تن از مأموران يگان امداد فرماندهي انتظامي شهرستان قم نيز يک دستگاه خودرو سواري به رانندگي يک تبعه خارجي متوقف و نامبرده که فاقد گواهينامه بوده، يک کارت عابر بانک با رمز مربوطه به عنوان رشوه به ماموران پيشنهاد داده که از دريافت آن امتناع و ضمن تنظيم صورتجلسه، متهم تحويل مرجع قضائي استان مي شود.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی