شما اینجا هستید
اخبار استان قم » نماینده قم درمجلس شورای اسلامی:با عوامل تخریب محیط زیست در استان قم مقابله شود

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: مقابله با عوامل تخریب محیط زیست در استان یکی از اولویت های نمایندگان مردم خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم به نقل ازروابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان قم، حجت الاسلام و المسلمین مجتبی ذوالنور در دیدار مدیرکل و معاونین این اداره کل در سخنانی اظهار داشت: محیط زیست استان قم در حال حاضر با توجه به شرایط خشکسالی و برخی غفلت ها در گذشته، بسیار شکننده شده است.

وی بر ضرورت مقابله با عوامل تخریب محیط زیست در استان قم تاکید کرد و گفت: قم با توجه به جایگاه برجسته علمی و سیاسی در کشور و حضور میلیون ها زائر و مسافر، باید دارای محیط زیست پاک و سالم بوده و در عرصه حفظ و حراست از این موهبت های الهی سرآمد دیگر استانها باشد.

نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید با برنامه ریزی درست و تخصیص اعتبارات لازم به وضعیت دریاچه نمک و تالاب های استان رسیدگی و احیاء شوند، خاطرنشان کرد: اداره کل حفاظت محیط زیست استان قم باید نقش اصلی و اساسی در رابطه با جانمایی صحیح و اصولی واحدهای صنعتی استان ایفا نماید.

وی در پایان خواستار حضور مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم در مجمع نمایندگان استان و طرح و پیگیری مباحث مربوطه شد و گفت: قطعا نمایندگان مردم شریف قم در مجلس شورای اسلامی به دنبال تامین رفاه، آسایش و امنیت همشهریان در حوزه های مختلف خواهند بود.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی