شما اینجا هستید
اخبار استان قم » مشارکت جويي براي پليس يک اصل است

فرمانده انتظامي استان با بيان اينکه پليس با هم افزايي ساير دستگاه ها در تلاش است تا روز به روز به اهدافش نزديک تر شود، تاکيد کرد: مشارکت جويي براي پليس يک اصل است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رهپویان قم به نقل ازپايگاه خبري پليس، سردار”کاظم مجتبايي”در مراسم تجليل از فعالان برتر ادارات دولتي استان قم، با بيان اينکه هر نفر يک انديشه و هر سازمان يک راهبرد دارد، اظهارداشت:تسريع در پيشتازي و رسيدن به اهداف در هم افزايي دستگاه ها ي حاکميتي (دولتي)با يکديگر ايجاد مي شود.

وي با تاکيد بر اينکه مشارکت جويي براي پليس يک اصل است، گفت: نيروي انتظامي تلاش مي کند تا روز به روز به اهدافش نزديک تر شود و اين مهم با همکاري دستگاه ها امکان پذير است.

فرمانده انتظامي استان قم با بيان اينکه بوجود آمدن مشکلات اجتماعي شامل پنج مرحله مي شود، گفت: طيف انحطاط انسان ها با پديده آغاز مي شود که در صورت بي توجهي به يک مسئله تبديل مي شود، اين مسئله ايجاد شده به معضل تبديل و در ادامه منجر به آسيب در جامعه و نهايتاً به عادت واره ختم مي شود.

سردار مجتبايي تصريح کرد: اگر بخواهيم پديده اوليه به عادت واره تبديل نشود بايد بخش هاي اجتماعي جامعه در هر مرحله که مي توانند وارد شده و با برنامه نسبت به حل موضوع اهتمام داشته باشند.

وي موضوعات اجتماعي را سيال و انعطاف پذير دانست که براي هر انساني بايد متناسب با آن روبه رو شد، تاکيد کرد: نبايستي افراد را از روي غفلت و ناآگاهي به مرحله آخر هدايت کرد.

فرمانده انتظامي استان قم با بيان اينکه موضوعات اجتماعي در دستور کار پليس است، گفت: نيروي انتظامي از اجرايي محض خارج و بخش هاي اجتماعي را با کار اجرايي ترکيب کرده و به همين دليل اعتماد مردم به پليس بيشتر شده است.

شايان ذکر است، در خاتمه اين جلسه از فعالان برتر ادارات دولتي در همکاري با پليس استان قم با اهداء لوح تقدير قدرداني شد

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی