شما اینجا هستید
اخبار استان قم » مسئوليت محوري پليس در سايه گسترش تعاملات با دستگاه ها

فرمانده انتظامي استان قم  گفت: مسئوليت محوري در نيروي انتظامي در سايه گسترش تعاملات و تقويت ارتباطات با دستگاه هاي خدمتگزار است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رهپویان قم به نقل ازپايگاه خبري پليس، سردار “کاظم مجتبايي”در ديدار “غلامرضا فرجي” مديرعامل شرکت گاز استان قم ضمن قدرداني از زحمات و تلاش هاي مجموعه کارکنان اين شرکت، اظهارداشت: همانطور که در جلسه شوراي اداري استان مطرح شد همه دستگاه ها جزئی از یک مجموعه کل بوده و باید در کنار يکديگر باشند.

وي افزود:گرچه وظايف پلیس مشخص و تبیین شده بوده و مسئولیت اداره کل گاز نيز مشخص است اما تعامل و تفاهم دستگاه ها در خدمات دهي مطلوب به شهروندان از اهميت بالايي برخوردار است.

فرمانده انتظامي استان قم با بيان اين که مدیریت عقلانی يعني کمک دستگاه ها به يکديگر در مسئولیت‌ها و مأموریت‌ها، گفت: شان دستگاهي مانند اداره گاز که همواره در حال خدمات رسانی به مردم و حل مشکلات شان است براي قراردادن شهروندان در مدار عزت و فضای امن و آرام شان بسيار بالا و با ارزشی است.

وي تاکيد کرد: فقط امنیت نیست که می‌تواند افراد را به یک ساماندهی فکری و جسمی و روانی برساند بلکه مجموعه های خدماتی نيز می توانند آسایش، امنیت و آرامش مردم را فراهم آورند بنابراين پلیس مانند گذشته برای پیشرفت پروژه ها در کنار اين سازمان خواهد بود چون اهداف آن در جهت خدمت به مردم، نظام و کشور است.

“غلامرضا فرجي” مدير عامل شرکت گاز استان قم نيز ضمن قدرداني از همکاري تمامي دستگاه ها بخصوص نيروي انتظامي، گفت: از پروژه هایی که باعث رضایتمندی مردم قم شد منطقه جمکران بود که سالیان متمادي متقاضی گاز بودند اما به دلیل خارج بودن از محدوده ی شهرداری پروژه انجام نشده بود که با پیگیری هاي استاندار و نماینده مردم قم در مجلس شوراي اسلامي در شورای تامین استان مصوب و عملیات آن را از دهه فجر آغاز و تاکنون در کوچه ها و معابر فرعی اجرايي و اکنون نيز بر روی معابر اصلی در حال فعالیت بوده که از توجه ويژه فرمانده انتظامي استان قم براي برنامه ریزی ترافیکی اين پروژه قدرداني مي کنم.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی