شما اینجا هستید
اقتصادی » مردم قم ازبسته طرح عید تا عید (عید سعید فطر تا عید سعید غدیر خم ) بهترین بهره را ببرند

مدیر شعب بانک مسکن در استان قم اعلام کرد:مردم قم ازبسته طرح عید تا عید (عید سعید فطر تا عید سعید غدیر خم ) بهترین بهره را ببرند

 مدیر شعب بانک مسکن در استان قم گفت:جدید ترین طرح این بانک در خصوص ارائه خدمات به مشتریان ، بسته طرح عید تا عید (عید سعید فطر تا عید سعید غدیر خم ) می باشد ودر این طرح تسهیلات مشارکت مدنی تا سقف ۹۰میلیون تومان به صورت ساخت سنتی و تا سقف ۱۳۰ میلیون تومان به صورت ساخت صنعتی به ازای هر واحد مسکونی بدون نیاز به شرط سپرده گذاری پرداخت می گردد .

به گزارش گروه اقتصادی پایگاه خبری رهپویان قم، مدیر شعب بانک مسکن در استان قم پیش از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت:بانک مسکن امسال سعی دارد ضمن بهره گیری از بیانات مقام معظم رهبری و تلاش در جهت رسیدن به الگوی برتر خدمات رسانی در تمامی شعب خود با ارائه محصولات و خدمات ، به ویژه در بخش اعتباری ، ضمن اثرگذاری مستقیم و غیر مستقیم بر بیش از ۱۰۰۰ نوع شغل که به روشهای مختلف با ساخت و ساز درگیر هستند در شکوفائی و رونق اقتصادی کشور گامهای موثری بردارد.
محمد رسول خاکساری افزود: با توجه به اینکه بخش مسکن می تواند بعنوان لکوموتیو پیشران اقتصادی ، نقش تعیین کننده ای در اقتصاد کشور داشته باشد ، درصدد ارائه راهکارهایی برای خروج مسکن از وضعیت رکود بوده تا بازار کلیه معاملات رونق بگیرد . در واقع باید اذعان داشت که موتور اقتصادی کشور با روشن شدن بخش مسکن به حرکت خواهد افتاد و بخش مسکن بعنوان پیشران اقتصاد و توسعه کشور ، بر سایر بخش ها تاثیر مستقیم داشته و با رونق آن زنجیره ای از فعالیتهای صنعتی به حرکت خواهد افتاد
بانک مسکن استان قم در سال ۱۳۹۴ با وجود ۱۴ شعبه ، یک باجه ، ۱۳۷ پرسنل ، ۶% از منابع شبکه بانکهای دولتی و نیمه دولتی را دارا بوده است که سهم بانک مسکن از کل مصارف و تسهیلات پرداختی استان ۲۵ % می باشد .
وی به عملکرد این بانک در استان قم اشاره کرد وخاطر نشان کرد:مقایسه نقطه به نقطه عملکرد بانک مسکن استان قم در ۳ ماهه ابتدایی سال ۹۵ نسبت به سه ماهه مشابه سال ۹۴ نشان از رشد ۶۵درصدی و به میزان ۲۱۰ میلیارد ریال بیانگر تلاش مضاعف کلیه همکاران صف و ستاد این مدیریت و در جهت رونق اقتصادی استان می باشد .
خدمات قابل پرداخت بانک به متقاضیان
وی گفت:در حال حاضر در قالب سپرده صندوق مسکن یکم ، تسهیلات منحصر به فردی با نرخ ۱۱% و تا سقف ۶۰ میلیون تومان به متقاضیان جهت خرید یا ساخت واحد مسکونی پرداخت میشود. شایان ذکر است متقاضیان میتوانند با استفاده از طرح زوجین بانک مسکن ، بر روی یک پلاک تا سقف ۱۲۰ میلیون تومان ، تسهیلات دریافت نمایند.

همچنین متقاضیان دریافت تسهیلات خرید مسکن زوجین از محل اوراق می توانند بدون نیاز به سپرده گذاری تا سقف ۸۰ میلیون تومان از تسهیلات بانک مسکن استفاده نمایند
ضمنا پرداخت همزمان تسهیلات ۱۰میلیون تومانی به دریافت کنندگان تسهیلات خرید مسکن امکان پذیر خواهد بود
خاکساری افزود:جدید ترین طرح این بانک در خصوص ارائه خدمات به مشتریان ، بسته طرح عید تا عید (عید سعید فطر تا عید سعید غدیر خم ) می باشد .
در این طرح تسهیلات مشارکت مدنی تا سقف ۹۰میلیون تومان به صورت ساخت سنتی و تا سقف ۱۳۰ میلیون تومان به صورت ساخت صنعتی به ازای هر واحد مسکونی بدون نیاز به شرط سپرده گذاری پرداخت می گردد.
در قالب طرح فوق امکان انتقال مانده بدهی (تغییر نام مدیون ) بدون واریز درصدی از بدهی ، مشروط به تسویه اقساط معوق امکانپذیر می باشد
وی درباره وام های اعطایی به بهسازی بافت های فرسوده گفت:بمنظور بهسازی و نوسازی بافت های فرسوده شهری ، تسهیلات با نرخ یارانه ای تا سقف هر واحد مسکونی به میزان ۵۰ میلیون تومان پرداخت می گردد.
وی افزود:با توجه به رکورد حاکم در بخش مسکن این بانک با بسته طرح تضمین معاملات فروش اقساطی ، این امکان را برای خریدار و سازنده واحدهای مسکونی فراهم نموده است تا بتوانند تا سقف ۱۵۰ میلیون تومان از طرح مزبور استفاده نمایند.
مدیر شعب بانک مسکن در استان قم در پایان خاطر نشان کرد:با هدف فک رهن و آزادسازی واحد مسکونی در رهن بانک ، گیرندگان تسهیلات می توانند با افتتاح سپرده رها علاوه بر دریافت سود ماهیانه ،نسبت به پرداخت اقساط و آزاد سازی پلاک ثبتی اقدام نمایند
جهت کسب اطلاعات بیشتر به کلیه شعب بانک مسکن در سطح استان مراجعه نمایند.
پایان پیام/
گزارش از حسین کبابی

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی