شما اینجا هستید
اخبار استان قم » مدیر ساخت و توسعه راههای استان قم از آغاز عملیات اجرایی طرح توسعه (احداث باند جدید) محور قم-آوه خبر داد

مدیر ساخت و توسعه راههای اداره کل راه و شهرسازی استان اظهار داشت: طرح احداث باند دوم قطعه سه محور قم-آوه به طول هفت کیلومتر و انعقاد قراردادی بالغ بر ۵۵ میلیارد ریال اجرایی شد.
به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم به نقل ازروابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان قم در ادامه عملیات عمرانی طرح توسعه (چهار خطه) محور قم-جعفریه-آوه عملیات اجرایی احداث باند دوم قطعه سه آغاز شد.
عباس فراهانی مدیر ساخت و توسعه راههای استان قم ضمن اعلام خبر فوق اضافه کرد: با توجه به وضعیت ترافیکی محور قم-جعفریه –آوه و به منظور افزایش ضریب ایمنی و تسهیل تردد، طرح توسعه این محور از مدتها قبل در دستور کار قرار گرفت که طی سال گذشته پروژه چهار خطه شدن قطعه یک آن به طول ده کیلومتر، مورد بهره برداری قرار گرفت.
فراهانی در ادامه به اجرای طرح توسعه در دیگر قطعات محور قم-جعفریه-آوه پردخت و افزود: عملیات اجرایی دو از سال گذشته آغاز و هم اینک از پیشرفت فیزیکی هشتاد درصدی برخوردار است.
وی طول قطعه دو را هشت کیلومتر عنوان کرد و اضافه نمود: از نیمه تیرماه سالجاری نیز عملیات اجرایی طرح توسعه این محور در قطعه سه به طول هفت کیلومتر آغاز شده است.
مدیر ساخت وتوسعه راههای استان قم هزینه اجرایی این پروژه از کل اعتبار مورد نیاز را مبلغی بالغ بر ۵۵ میلیارد ریال عنوان کرد و تصریح نمود: هزینه اجرای این طرح از محل اعتبارات سفر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به قم تامین شده است.
فراهانی ابراز امیدواری نمود در صورت تزریق به موقع منابع مالی و آزادسازی مسیر (رفع مشکل معارضین ملکی) طی مدت یکسال این طرح تکمیل و آماده بهره برداری گردد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی