شما اینجا هستید
اخبار استان قم » مدیریت معدن منگنز باید به قم منتقل شود

مدیر سازمان صنعت معدن وتجارت استان قم در جلسه بررسی مشکلات کارگری معدن منگنز ونارچ برانتقال مدیرتیت آن به استان قم تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت معدن و تجارت استان قم جلسه بررسی مشکلات کارگری معدن منگنز ونارچ به ریاست جناب آقای ذاکری رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قم و با حضور مدیران مرتبط دستگاههای اجرایی استان،مدیر عامل شرکت و اعضای شورای کارگری برگزار شد.
در این جلسه که به ریاست جناب آقای ذاکری برگزار گردید مدیران کل ادارت کار تعاون و رفاه؛ تامین اجتماعی ؛ مالیات وارزش افزوده؛ نماینده استانداری و مدیر عامل جدید شرکت معادن منگنز واعضای شورای کارگری شرکت حضور داشتند.
در ابتدای جلسه رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قم مهترین مشکلات این شرکت را عدم ثبات مدیریت، عدم پرداخت مطالبات کارگری، و نداشتن برنامه ریزی و استراتژی مدون عنوان کردند.
احمد ذاکری گفت: تمام مشکلات این شرکت در این استان مطرح و پیگیری می گردد در حالی که دفتر مرکزی و تمام حساب های بانکی در استان دیگر می باشد.
وی ضمن تاکید بر انتقال دفتر مرکزی و حسابهای این شرکت به استان قم شدند و افزود: مدیر عامل جدید باید پرداخت مطالبات کارگری را در اولویت کار خود قرار داده و داشتن برنامه ریزی دقیق و هوشمند سازی و رعایت نمودن نکات ایمنی کار و مسایل HSEE در دستور کار خود قرار دهد.
وی گفت: حس بی اعتمادی نسبت به اعضای هیات مدیره شرکت بوجود آمده و مدیر عامل جدید باید تلاش کند تا این حس را از بین ببرد و به جامعه کارگری شرکت ارزش و بهاء بیشتری قائل شود.
در ادامه آقای جواهری مدیر عامل شرکت مسائل و مشکلات شرکت را توضیح دادند و خواستار همکاری و حمایت سازمانهای دولتی در جهت رفع مشکلات بوجود آمده شدند.
وی افزود: از پیشنهادات سازنده در راه پویایی شرکت استقبال می نمایند و بیان داشتند که در آینده نزدیک کلیه حسابها و دفتر مرکزی شرکت را به استان قم انتقال خواهند داد و جلسه ای با حضور تمام اعضای هیات مدیره و مدیر عامل شرکت ذوب آهن اصفهان برگزار خاهند نمود.
لازم به ذکر است معدن منگنز با ۵۵ سال قدمت یکی از مهمترین و بزرگترین معادن منگنز در خاورمیانه می باشد که در شعاع ۲۰ کیلومتری استان قم واقع شده است.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی