شما اینجا هستید
اخبار استان قم » فرمانده انتظامی استان قم:طرح مديريت کيفيت در ناجا، کلانتري و پاسگاه ها را متحول کرد

فرمانده انتظامي استان گفت: طرح مديريت کيفيت در ناجا، کلانتري و پاسگاه ها را متحول کرد.

به گزارش خبرنگارپایگاه خبری رهپویان قم به نقل از پايگاه خبري پليس، سردار” کاظم مجتبايي” در جلسه مکنا که با حضور کليه معاونان،فرماندهان و روساي پليس هاي تخصصي فرماندهي انتظامي استان قم برگزار شد،اظهار داشت: طرح مديريت کيفيت” مکنا” در ناجا، کلانتري و پاسگاه ها را متحول کرد.
وي افزود: اگر چند سال گذشته يک شهروند در کلانتري حاضر مي شد، هيچ حال خوشي به او دست نمي داد اما اکنون به گونه اي شده که ارباب رجوع با حضورش در کلانتري و پاسگاه ذائقه اش تغيير مي کند، محيط آن قدر روي او اثر مي گذارد که نصف مشکلاتش حل مي شود.
سردار مجتبايي ادامه داد: خوشايندسازي محيطي در کلانتري و پاسگاهها حتي بر روي پرسنل اثر قابل توجهي گذاشته و از نظر فرآيندي هم به ما کمک کرده است .
وي خاطرنشان کرد: حسي که الان مردم مي گيرند با گذشته قابل قياس نيست، ‌دلچسب بودن محيط در اخلاق، رفتار و منش انسان تاثير مي گذارد،‌ خشونت و پرخاشگري را کنترل مي کند و انسان ها با منطق بهتري در کلانتري و پاسگاه مسائل خود را مطرح مي کنند و اين حس خوب بخش عمده اي از کار است که بايد به آن ارزش بدهيم.
فرمانده انتظامي استان خاطرنشان کرد: ثوابي که از اين بابت کارکنان ما از طرف مردم نصيبشان مي شود، بسيار عظيم است و دعايي که مردم در حق ما مي کنند در سرنوشت و عاقبت ما تاثيرگذار خواهد بود.
سردار مجتبايي بيان داشت: در هر صورت ما يک جشنواره براي تجليل روساي کلانتري و پاسگاه هاي مکنا و کساني که در اين امر دست اندرکار بودند، مي گيريم و يا در هفته ناجا و يا خارج از آن و از اين عزيزان تقدير مي کنيم .
فرمانده انتظامي استان تصريح کرد: کارکنان کلانتري و پاسگاه هاي مکنا در همه جهات اولويت اول تشويقي هستند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی