شما اینجا هستید
اخبار استان قم » فراخوان انتخاب بازنشستگان،همسران بازمانده و ازکارافتادگان کلی نمونه تامین اجتماعی قم

مستمری‌بگیران متقاضی می‌توانند تا پایان وقت اداری روز شنبه ١٦ مردادماه فرم‌های مربوطه را از سایت www.qom.tamin.ir دریافت و تکمیل شده آن را همراه با مدارک مورد نیاز به شعبه تأمین‌اجتماعی مربوطه تحویل نمایند.
به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم به نقل ازروابط عمومی بخش درمان تامین اجتماعی قم، این اداره کل با صدور اطلاعیه ای از مستمری بگیران تامین اجتماعی قم خواست در صورت واجد شرائط بودن در فراخوان انتخاب بازنشسته،ازکارافتاده کلی و همسر بازمانده نمونه تامین اجتماعی استان شرکت کنند.
در بخشی از این اطلاعیه آمده است:سنگ بنای توسعه کشور مرهون تلاشهای خستگی ناپذیر نیروهای مولد است که اینک شاغلان امروز وارث آن هستند. اطلاعیه خاطرنشان ساخته است:اداره کل تامین اجتماعی استان قم ضمن تقدیر از کلیه مستمری بگیران ارجمند در صدد است به منظور ارج نهادن به جایگاه والای بازنشستگان ،ازکارافتادگان کلی و همسران بازمانده تامین اجتماعی با شناسایی استعدادها و نیروهای موفق در جامعه ، نسبت به انتخاب ومعرفی مستمری بگیران نمونه اقدام نماید.
اطلاعیه تصریح کرده است:مستمری بگیران عزیز می توانند در صورت واجد شرایط بودن به شرح زیر اقدام کنند:
١- دانلود فرم شرکت در فراخوان که در پایین همین صفحه بارگزاری شده است
٢- تکمیل فرم مربوطه
٣-آماده کردن و پیوست فرم نمودن کلیه مستنداتی که در فرم به آن اشاره شده و فرد متقاضی مستندات آن را دارد.
٤- تحویل فرم تکمیل شده شرکت در این فراخوان و ارائه مدارک و مستندات لازم به همراه کپی صفحه اول شناسنامه و صفحه اول دفترچه درمان تامین اجتماعی وارائه توضیحات ضروری حداکثریک برگ A٤ به واحد امور مستمری های شعبه تامین اجتماعی مربوطه از طریق مراجعه حضوری تا پایان وقت اداری روزشنبه مورخ ٩٥/٥/١٦
بدیهی است فرم های تکمیل شده متقاضیان به همراه تایید واحد امور مستمری شعبه مربوطه می بایست حداکثر تا ٢١ مردادماه به روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل ارسال گردد.
متقاضیان محترم حتما باید مستندات خود را همراه با فرم تکمیل شده ارائه کنند.
فرم تکمیل شده بدون مستندات هیچ ارزشی نداشته و پدیرفته نخواهد شد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی