شما اینجا هستید
اقتصادی » فرآیند پرداخت تسهیلات رونق تولید بطور مستمر و روزانه رصد خواهد شد

جلسه کمیته تخصصی بانکی پرداخت تسهیلات رونق تولید به ریاست مهندس موسوی معاون امور اقتصادی و منابع استانداری و با حضور جناب آقای ذاکری ریاست سازمان و مدیران عامل بانکهای استان برگزار گردید.
به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم به نقل ازروابط عمومی سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قم دبیر کمیته نظارت بر طرح رونق تولید گفت: در این جلسه مقرر شد کمیته نظارت بر پرداخت تسهیلات توسط سازمان صنعت،معدن و تجارت تشکیل گردد که در این کمیته برای هر بانک عامل کارشناس تخصصی تعیین شده است تا کارشناس مربوطه با حضور در بانک عامل از نزدیک فرآیند پرداخت تسهیلات را پیگیری نماید.
وحید کریمی افزود: در این جلسه مقرر شد دلایل عدم پرداخت توسط بانک ها و کارشناس تخصصی بصورت مکتوب در جلسات ارائه شود تا بصورت موردی بررسی گردد و موانع آن مرتفع گردد.
رئیس اداره صنایع فلزی سازمان گفت: در این جلسه مدیران عامل بانکها ضمن اعلام قول همکاری اعلام نمودند در صورت تکمیل پرونده ها در کمترین زمان تسهیلات پرداخت می گردد.
دبیر کمیته نظارت بر طرح رونق تولید با تاکید به ابلاغ بانک مرکزی به بانکها و موسسات اعتباری افزود: بر اساس مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شعبات بانکها جهت عقد قرارداد و پرداخت تسهیلات موظفند محل اجرای طرح، ماشین آلات و دفترچه های قرارداد شرکت شهرکهای صنعتی استانها را به عنوان وثیقه بپذیرد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی