شما اینجا هستید
اخبار استان قم » ضرورت تلاش براي افزايش دغدغه مندي مردم در حوزه ي امنيت

استاندار قم با اشاره به اهميت حفظ سرمايه هاي اجتماعي در راستاي ارتقاء شاخص هاي امنيت اظهار داشت: تلاش براي افزايش دغدغه مندي مردم در اين حوزه ضروري است.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم به نقل از روابط عمومی استانداری قم سيد مهدي صادقي استاندار قم در جلسه توسعه مشاركت مردمي در نظم و امنيت عمومي كه با حضور فرماندهان نيروي انتظامي در سالن امام جواد(ع) استانداري برگزار شد، طي سخناني با اشاره به اهميت امنيت به عنوان زيرساخت اساسي توسعه اظهار داشت: خوشبختانه با تلاش مجموعه ي عوامل امنيتي و اطلاعاتي در كشور شاهد ثبات هستيم.

وي حمايت هاي رهبر معظم انقلاب اسلامي از قدرت نظامي كشور را مورد توجه قرار داد و گفت: مقوله ي امنيت تحت تاثير مولفه ي قدرت نظامي مي باشد.

استاندار قم در ادامه با بيان اينكه مردم به عنوان سرمايه هاي اجتماعي مهمترين نقش را در مقوله ي امنيت داخلي ايفا مي كنند افزود: ارتقاء نظم و امنيت نيازمند توجه به حوزه هاي مختلف سياسي و اجتماعي در كنار رعايت مسائل اطلاعاتي و امنيتي مي باشد.

صادقي با اشاره به كمك هاي خيرين در مباحث مختلف از جمله مدرسه سازي و بهداشت و درمان گفت: اميدواريم در حوزه ي امنيت نيز با عمومي شدن دغدغه مندي و حضور و مشاركت فعال مردم شاهد رشد و ترقي شاخص ها باشيم.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی