شما اینجا هستید
اخبار استان قم » ضرورت برنامه ريزي براي توسعه ي فعاليت هاي منطقه ي ويژه اقتصادی سلفچگان

استاندار قم با اشاره به نقش مناطق ویژه اقتصادی، در رشد اقتصادي كشور اظهار كرد: افزايش فعاليت هاي اقتصادي منطقه ي ويژه اقتصادی سلفچگان بايستي بر اساس چشم انداز و از روي برنامه ريزي صورت بگيرد.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم به نقل ازروابط عمومي منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان استاندار قم در جلسه مجمع عمومی این منطقه طي سخناني با اشاره به تمركز دولت بر تحقق اقتصاد مقاومتي اظهار داشت: مناطق ویژه اقتصادی نقش مهمي را در اين راستا ايفا مي كنند.
وي با اشاره به بسترسازي هاي بسيار خوب صورت گرفته براي منطقه ي ويژه اقتصادي سلفچگان افزود: بايستي با تكميل اين زيرساخت ها، تمايل به سرمايه گذاري در اين منطقه را افزايش دهيم.
نماينده عالي دولت در استان با تاكيد بر تعيين چشم انداز دقيق براي بازه ي بلندمدت منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان افزود: بايد بر اساس برنامه ريزي و تلاش مضاعف زمينه ي جذب بخش خصوصي را فراهم نماييم.
صادقي بسته هاي حمايتي دولت در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی را مورد توجه قرار داد و تصريح كرد: مجموعه ي استانداري قم نيز خود را متعهد به حمايت از رشد و توسعه ي این منطقه ویژه مي داند.
در آغاز اين جلسه سيد مهدي طباطبايي مدير عامل منطقه ي ويژه اقتصادي سلفچگان نيز به بيان گزارشي از عملكرد اين منطقه پرداخت.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی