شما اینجا هستید
اقتصادی » ضرورت استفاده حداکثری از ظرفیت شبکه مخابراتی کشور

سیداسداالله دهناد که در گردهمایی مدیران همراه اول و مدیران مناطق مخابراتی کشور در مشهد سخن میگفت: با اشاره به این مطلب گفت که با رشد و توسعه علمی کشور ضرورت استفاده حداکثری از ظرفیت شبکه های مخابراتی کشور بیش از گذشته احساس میشود.


به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم ،مدیرکل شرکت مخابرات استان قم اظهار داشت: موضوع ارتباطات در دهه های اخیر با تمام شوون کشور هم در بخش حاکمیت و هم درزندگی مردم و هم در روابط حاکمیت و مردم پیوند خورده است.
عضو هیئت مدیره همراه اول افزود: تمامی موضوعات اجتماعی ، اقتصادی ، فرهنگی و دینی و اعتقادی ، سیاسی ، امنیتی ، انتظامی و رفاهی تحت تاثیر مقوله ارتباطات است و به همین دلیل ارتباطات میتواند فرصت بزرگ و هم تهدید بزرگ بحساب بیاید.
وی اضافه کرد: اگر برای ارتباطات در کشور هدف و برنامه داشته باشیم میتوانیم از نعمت های آن برخوردار شویم و اگر از آن غفلت کنیم با نقمت هاوآسیبهای آن مواجه خواهیم بود.
سیداسدا…دهناد در ادامه گفت : برای شناسایی فرصت ها و تهدیدهای آن باید تلاش کنیم و ظرفیت ها را در همه بخش ها ، از فرصت های اقتصادی، سرمایه گذاری واشتغال گرفته تا فرصتهای دینی ، فرهنگی، اجتماعی ، سیاسی و رفاهی. به مخاطبین خود معرفی کنیم.
وی در ادامه به سرمایه گذاریهای انجام شده درحوزه ارتباطات در کشور اشاره کرد و افزود: به اعتقاد من بین سرمایه گذاری انجام شده در حوزه ارتباطات و میزان بهره گیری از آنها فاصله بسیار است.
عضو هیئت مدیره شرکت ارتباطات سیار در پایان ضمن تشکر از فعالیتهای انجام شده توسط کارشناسان ومدیران همراه اول ومدیران مناطق مخابراتی کشوردر جهت انجام پروژه فاز ۷ تلفن همراه و ارتقاء به نسل ۴ و ۵/۴ گفت: انجام این حجم وسیع از خدمات برای مردم و ملت شریف ایران نتیجه همدلی وهمکاری همه مدیران در شرکت مخابرات ایران وهمراه اول بوده و یقینا از امکانات ومزایای آن مشترکین همراه اول برخوردار خواهند شد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی