شما اینجا هستید
اخبار استان قم » ساخت واحدهاي كارگاهي شهرك هاي صنعتي قم افزايش مي يابد

شركت شهرك هاي صنعتي قم در راستاي تسهيل در راه اندازي واحدهاي صنعتي و همچنين ساخت واحدهاي استاندارد، ميزان احداث واحد كارگاهي با كاربري هاي مختلف را افزايش مي دهد.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم به نقل از  روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان قم، امير طيبي نژاد در بازديد از واحدهاي توليدي با اعلام اين خبر اظهارداشت: با احداث واحدهاي كارگاهي و واگذاري به متقاضيان، زمان فعالسازي واحدهاي توليدي و عرضه محصولات سرمايه گذاران به ميزان قابل توجهي كاسته شده است.

وي با بيان اينكه واحدهاي كارگاهي احداث شده داراي كاربريهاي مختلفي مي باشند افزود: يكي از الزامات واحدهاي صتعتي رعايت استانداردهاي لازم متناسب با نوع توليد و در نظر گرفتن HSEE در واحدهايي همچون موادغذايي، فلزي، شيميايي و درودگري و صنعت چوب است.

طيبي نژاد اضافه كرد: با توجه به اينكه در پايان سال راه اندازي ۴ ناحيه صنعتي جديد و همچنين حضور صنايع توليدي مواد غذايي را در شهرك هاي صنعتي قم خواهيم داشت و بر اساس اعلام نياز متقاضيان ساخت واحدهاي كارگاهي جديد را در دستور كار قرار خواهيم داد.

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي قم بيان داشت: كاهش زمان به بهره برداري رسيدن واحد صنعتي و درگير نشدن سرمايه گذار با فرايند ساخت واحد را يكي از مزاياي اين واحدها به شمار مي رود از اين سو همواره واحدهاي كارگاهي مورد استقبال سرمايه گذاران قرارمي گيرد.

وي وجود ۲۶۵ واحد كارگاهي در سطح شهرك هاي صنعتي قم را مد نظر قرار داد و گفت: ايجاد واحدهاي كارگاهي در سطح شهركهاي صنعتي استان بعنوان يكي از

سياستهاي راهبردي اين شركت در بخش حمايتي از صنايع كوچك و كمك به تسريع راه اندازي واحدهاي توليدي مد نظر بوده است.

طيبي نژاد تصريح كرد: در حال حاضر واحدهاي كارگاهي در شهرك هاي صنعتي ثامن الائمه(ع) قنوات و شكوهيه مستقر هستند كه سرمايه گذاران در واحدهاي كارگاهي محصولات خود را در زمان بسيار سريع و در مقياس كوچك توليد مي كنند و در صورت نياز و گسترش بازار و  در زمان مناسب نسبت به توسعه واحد صنعتي خود اقدام  مي كنند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی