شما اینجا هستید
اخبار استان قم » زنان در پيروزي جنگ تحميلي نقشي اساسي داشتند

معاون هماهنگ کننده فرماندهي انتظامي استان با اشاره به نقش زنان در پيروزي جنگ تحميلي، امنيت کشور را مرهون خون شهداء دانست.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم به نقل از پايگاه خبري پليس، سرهنگ”احمد صادقي”در مراسم افتتاحیه دوره دفاع شخصي کارکنان پليس افتخاري ناجا که در سالن ورزشي شهيد “همايي فصيح” ستاد فرماندهي انتظامي استان قم برگزار شد، ضمن تسليت ايام محرم، اظهارداشت:بندگي خداوند شامل سه مرتبه مي شود.

وي با بيان اينکه برخي ها در مراتب بندگی خدا فقط بحث دین پذیری داشته اما اهل نماز و روزه نيستند، گفت: تفکر اين عده اين است که خداوند به نماز و روضه ی ما احتیاجی نداشته و تکالیفی مسلماني را انجام نمي دهند.

معاون هماهنگ کننده فرماندهي انتظامي استان قم افزود:مرتبه دوم کساني هستند که دین محور بوده و علاوه بر پذیرفتن دین به واجبات آن عمل می کنند اما اگر در عمل به واجبات مانند نماز و روزه در زمستان و تابستان با شرايط سخت مواجه شوند از آن سر باز می زنند.

سرهنگ صادقي گفت:افراد در مرتبه سوم دین باور بوده و نه تنها دین را پذیرفته بلکه به عمل آن ممارست دارند و در هر شرایطی وظیفه شان را انجام می دهند.

وي با بيان اينکه امام علی(ع) و امام حسین (ع) تا آخرین قطره خونشان از دین دفاع کردند، افزود:در دفاع مقدس فرماندهانی بودند که وقتی به قلب دشمن مي زدند تا بازگشت تمامي نیروهای شان خود برنمي گشتند.

معاون هماهنگ کننده فرماندهي انتظامي استان قم با بيان اينکه زنان در پيروزي جنگ تحميلي نقشي اساسي داشتند، گفت: امنيت کشور مرهون خون شهداست و آن ها مسير را براي ما هموار کرده تا بتوانيم مدافع ارزش ها باشيم.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی