شما اینجا هستید
اخبار استان قم » زمینه مناسبی برای همکاری شرکتهای تولیدی مستقر در منطقه و شهرداری قم وجود دارد

روسای کمیسیون برنامه و بودجه، سرمایه گذاری و خدمات شهری شورای شهر فم و معاونین خدمات شهری و اجتماعی و شهرسازی و امور زیربنایی شهرداری قم با مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم به نقل از روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان، در این دیدار طباطبایی مدیر عامل منطقه ویژه ضمن خیر مقدم به میهمانان، موقعیت مناسب منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان و مزیت های قانونی سرمایه گذری در این منطقه را تشریح نمود و موفقیت های کسب شده توسط این منطقه در سالهای اخیر را نیز یادآوری کرد.
وی در ادامه شرکت های فعال در این منطقه را که می توانند در ارائه برخی خدمات با شهرداری قم همکاری نمایند را نیز معرفی کرد و افزود: زمینه مناسبی برای همکاری شرکتهای تولیدی مستقر در منطقه ویژه و شهرداری قم وجود دارد.
حجت الاسلام والمسلمین آتش زر، رییس کمیسیون برنامه و بودجه و سرمایه گذاری شورای اسلامی شهر قم نیز ضمن ابراز خرسندی از این ملاقات و بازدید، موقعیت مناسب این منطقه ویژه را امتیاز بزرگی برای فعالیت های اقتصادی برشمرد و در تایید سخنان مدیر عامل منطقه ویژه، ابراز امیدواری کرد که ارتباط خوبی از نظر همکاری با شرکت های مستقر در این منطقه و شهرداری قم برقرار شود.
با توجه به تنوع حوزه کاری شهرداری قم، در ادامه این دیدار، بازدید از چند شرکت مونتاژ کامیونت های نیمه سنگین، مونتاژ لیفتراک، خودروهای برقی و شرکت تولیدی لامپ های ال ای دی، با هدف آشنایی بیشتر اعضای شورای شهر قم و مدیران شهرداری قم با تولیدات این منطقه و همکاری این شرکت ها با شهرداری قم، صورت گرفت.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی