شما اینجا هستید
اخبار استان قم » رويکرد نیروی انتظامی فرهنگي و اجتماعي است

فرمانده انتظامی استان گفت: نیروی انتظامی سال هاست با مسير رويکرد فرهنگي و اجتماعي گام بر مي دارد و اين انتخاب باعث کسب اعتماد عمومی به پلیس شده است.

به گزارش خبرنگارپایگاه خبری رهپویان قم به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار ” کاظم مجتبایی”در ديدار مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در چهارمین روز از هفته ناجا، با بيان اينکه نیروی انتظامی سال هاست با مسير رويکرد فرهنگي و اجتماعي گام بر مي دارد و اين انتخاب باعث کسب اعتماد عمومی به پلیس شده است، اظهارداشت:مردم پلیس را زمانی در مقابل خود می دیدند اما امروز در کنار خود احساس کرده که این مثاثر از عقاید دینی و انقلابی پلیس است.

فرمانده انتظامی استان با بيان اين که مردم ولی نعمت و ما خدمتگزار آن ها هستیم، به اهميت رابطه امنیت و فرهنگ در جامعه اشاره کرد و گفت:هر چه تعامل این دو نهاد پلیس قم با اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامي قوی تر باشد دستاوردهای مطلوبی در پی خواهد داشت.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم نيز در سخناني ضمن تبريک هفته ناجا، اظهارداشت:بحمدالله نگاه فرهنگی فرمانده انتظامی استان قم به مجموعه تحت امر خود به خوبي سرایت کرده است.

“حسینی کاشانی” ضمن تاکيد بر ارتقاء تعاملات في مابين، تصريح کرد: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم با مجموعه فرماندهی انتظامی استان بسیار احساس همدلی و همراهی می کند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم تاکيد کرد: پلیس جزء مجموعه هایی است که پشتوانه خوبی برای مدیران ومجموعه های فرهنگی استان محسوب مي شود.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی