شما اینجا هستید
اخبار استان قم » رشد عملکرد درمانی تامین اجتماعی قم

مدیر درمان تامین اجتماعی استان قم گفت:بیش از ١٦ درصد رشد عملکرد خدمات درمانی به بیمه شدگان در بهار امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته اتفاق افتاده است.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم،،دکتر داودعلیمحمدی مدیر درمان تامین اجتماعی استان قم ضمن تبریک فرا رسیدن هفته تامین اجتماعی(١٩ لغایت ٢٥ تیرماه ) گفت: با توجه به محاسبه عملکرد مجموعه مدیریت درمان استان قم در ارائه خدمت درمانی به بیمه شدگان در مراکز ملکی ،شاهد رشد ١٦ درصدی عملکرد در بهار امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته هستیم.

مدیر درمان استان قم در ادامه گفت: بهار امسال بیش از ٥٠٢ هزار بار مراجعه به چهار مرکز درمانی ملکی تامین اجتماعی استان قم انجام شده است که از این تعداد بیش از١٤٢ هزار بار ، بیمه شدگان به بیمارستان امام رضا (ع) جهت دریافت خدمت کلینیکی وپاراکلینیکی ، مراجعه نموده اند.
دکتر علیمحمدی با اشاره به اینکه خدمات درمانی تامین اجتماعی بیش از ٧٠ درصد از طریق درمان غیر مستقیم ومراکز طرف قرارداد انجام می شود ،اظهار داشت :همکارانم در مراکز درمانی ملکی با تمام توان و ظرفیت موجود به بیمه شدگان خدمت ارائه می نمایند که امید واریم با فعال نمودن ظرفیت های باقی مانده بیمارستان امام رضا (ع) شاهد رشد بیشتری در خدمت به قشر مولد وتلاش گر جامعه باشیم.
وی در ادامه افزود: در سه ماهه ابتدای امسال بیش از ٨٦١ نوزاد در بیمارستان امام رضا (ع) متولد شده اند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ١٨ درصد رشد داشته است.
دکتر علیمحمدی خاطر نشان کرد: در بهار امسال نزدیک به ٣ هزار خدمت بستری به بیماران در بیمارستان تامین اجتماعی انجام شده است که از این تعداد ٢ هزار ٢٠١ بیمار ،خدمت جراحی دریافت نموده اند.
مدیر درمان استان قم:ضریب اشغال تخت بیمارستان ١٢٠ تختخوابی تامین اجتماعی قم را در بهار امسال ٨٣ درصد اعلام نمود که نشان دهنده رشد ١٤ درصدی در همین مدت نسبت به سال گذشته است

پایان پیام

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی