شما اینجا هستید
اخبار استان قم » رانندگاني که با چاي خواب آور سرکيسه شدند

فرمانده انتظامي شهرستان  قم از دستگيري يک سارق حرفه اي در قم خبر داد و گفت: متهم از طريق چاي مخلوط به داروهاي خواب آور از هفت راننده تاکسي سرقت کرده بود.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم ،سرهنگ “هادي ديده ور” در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، ‌اظهارداشت:در پي وقوع چندين فقره سرقت از رانندگان تاکسي از طريق چاي آغشته به داروهاي خواب آور، با توجه به حساسيت موضوع، دستگيري متهم در دستور کار مأموران فرماندهي انتظامي شهرستان قم قرار گرفت.

وي گفت: در اين رابطه تحقيقات ادامه داشت تا اينکه مأموران پاسگاه انتظامي جاده اراک نامبرده را شناسايي و براي دستگيري وي وارد عمل شدند.

فرمانده انتظامي شهرستان قم افزود: در ادامه اکيپي از مأموران پاسگاه ۱۰ به محل هاي پاتوق نامبرده اعزام و به يک دستگاه تاکسي که کنار جاده متوقف شده بود مشکوک شده و در حالي که راننده به خواب عميق رفته بود متهم را حين سرقت اموال راننده مشاهده کردند.

سرهنگ ديده ور گفت: در ادامه فرد سارق دستگير و راننده نيز براي مداوا به بيمارستان امام رضا(ع) منتقل و بستري شد.

فرمانده انتظامي شهرستان قم گفت:طي بازرسي از متهم گوشي تلفن همراه راننده، وجه نقد و همچنين تعدادي قرص خواب آور کشف و متهم نيز در تحقيقات صراحتاً به هفت فقره سرقت از رانندگان تاکسي اعتراف کرد.

سرهنگ ديده ور با بيان اين که تاکنون چهار نفر مالباخته شناسايي شده است، افزود: تحقيقات تکميلي توسط پليس آگاهي استان در حال انجام است.

آمادگی جسمانی و تحرک به موقع پلیس،ضامن موفقیت فرد در ماموریت است

جانشین فرماندهی انتظامی استان قم گفت: ورزش و آمادگی جسمانی به گونه ای در موفقیت کارکنان انتظامی در ماموریت های محوله معنادار و محوری بوده که هر چقدر توان جسمانی کارکنان افزایش یابد، آسیب پذیری کارکنان کمتر خواهد بود.

 سرهنگ” صیاد درویشی” در مراسم اهداء احکام مربیگری ورزش صبحگاهی ورزشکاران انتظامی استان، اظهار داشت: ضعف آمادگی جسمانی تاثیر مستقیم بر عدم موفقیت کارکنان در اجرای ماموریت دارد .

 وی افزود: ماموریت پلیس در مواجهه با حوادث غیرقابل پیش بینی است، آمادگی جسمانی و تحرک به موقع پلیس،ضامن موفقیت فرد در ماموریت است بنابراین از آنجایی که مجرمان از آمادگی جسمانی مطلوبی برخوردارند پس این نیاز احساس می شود که پلیس از لحاظ جسمانی توانمندتر و چابک تر و آماده تر باشد.

سرهنگ درویشی ادامه داد: ورزش و آمادگی جسمانی به گونه ای در موفقیت کارکنان انتظامی در ماموریت های محوله معنادار و محوری بوده  که هر چقدر توان جسمانی کارکنان افزایش یابد، آسیب پذیری کارکنان کمتر خواهد بود.

جانشین فرماندهی انتظامی استان اضافه کرد: دانش، مهارت، ارزش های دینی و آمادگی جسمانی از جمله شاخص های مورد نظر برای افراد در بدنه ناجا می باشد که آمادگی جسمانی مربیان ورزشی می بایستی به عنوان یک مربی و معلم آموزش های تخصصی و کاربردی را به کارکنان جمعی در راستای ارتقاء توان جسمانی کارکنان داشته باشند.

سرهنگ درویشی اعلام کرد: مربی بایستی سعی داشته باشد به دنبال کیفی سازی آمادگی جسمانی کارکنان باشد تا به دنبال آن رشد،نشاط ، شادابی و چابکی را در کارکنان افزایش یابد و همچنین مربی بایستی در کنار کارکنان با اخلاق حرفه ای توان جسمانی آنان را ارتقاء دهد.

گفتنی است، در پایان این مراسم به نمایندگی از حاضران به ۱۰ نفر، گواهینامه دوره مربیگری درجه سه اهدا شد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی