شما اینجا هستید
اخبار استان قم » دستگیری باند سارقان منازل نیمه کاره در قم

رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری باند سارقان منازل نیمه کاره با هشت فقره سابقه سرقت در سطح استان خبر داد.

 به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رهپویان قم به نقل ازپایگاه خبری پلیس، سرهنگ ” احمد کرمی” اظهار داشت: در پی سرقت های متعدد از ساختمان های نیمه کاره در سطح استان، موجب شد تا موضوع بصورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی استان قرار گیرد.

سرهنگ کرمی ادامه داد: ماموران با انجام یکسری تحقیقات پلیسی مکان مورد نظر را شناسایی و با زیر نظر داشتن محل، سارق مذکور را با یک دستگاه خودروی پیکان حین سرقت آلماتور و ابزار کار دستگیر می کنند.

وی اعلام داشت: متهم جهت تحقیقات تخصصی تر به پلیس آگاهی استان منتقل که در بررسی های صورت گرفته مشخص شد متهم یاد شده دارای سوابق متعدد کیفری می باشد.

سرهنگ کرمی بیان کرد: متهم در نهایت چاره ای جز اعتراف نداشت و به هشت فقره سرقت از ساختمان های نیمه کاره و یک دستگاه موتورسیکلت با همدستی یک نفر اعتراف کرد.

رئیس پلیس آگاهی استان اضافه کرد: ماموران در ادامه همدست متهم و دو نفر مالخر مربوطه که در امر خرید ضایعات دست داشتند را دستگیر و برای همگی متهمان پرونده تشکیل و با صدور قرار قانونی مناسب روانه زندان شدند.

……………………………………………………..

دستگيري سارقين حرفه اي داخل خودرو مسافران مجتمع هاي بين راهي در قم

رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری سارقان حرفه ای داخل خودرو مسافران مجتمع های بین راهی در سطح استان خبر داد.

 سرهنگ ” احمد کرمی” اظهار داشت: در پي سرقت هاي متعدد محتويات داخل خودرو مسافران عبوري در مجتمع هاي خدماتي بين راهي سطح استان، موجب شد تا موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گیرد.

وی افزود: ماموران در گشت زنی های صورت گرفته به یک دستگاه خودرو پژو پارس سفيد رنگ در یکی از مجتمع های بین راهی حين سوخت گيري در یکی از جايگاه های مجتمع خدماتي رفاهی مشکوک و خودرو را متوقف می کنند.

سرهنگ کرمی ادامه داد: در بازجویی های پلیسی صورت گرفته متهمان چاره ای جز اعتراف به بزه انتسابی نداشتند و مشخص شد سارقان دارای سوابق متعدد کیفری با ۶ فقره سابقه سرقت در این رابطه بودند.

سرهنگ کرمی بیان داشت: نهایتاً در این رابطه ۱۴ نفر از مالباختگان شناسایی و متهمان نیز جهت صدور قرار قانونی مناسب روانه زندان شدند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی