شما اینجا هستید
اخبار استان قم » دستگيري مأمور قلابي صندوق صدقات مشترکين کميته امداد در قم

رئيس پليس آگاهي استان از دستگيري سارق صندوق صدقات مشترکين کميته امداد در قم خبر داد و گفت:متهم با مراجعه به درب منازل و جعل عنوان مامور کميته امداد به مشترکين در قبال وجه دريافتي رسيد جعلي ارائه مي داد.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم ،سرهنگ”احمد کرمي”در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، اظهارداشت:در پي کسب خبري مبني بر اينکه فردي با حضور به در منازل مردم و معرفي خود به عنوان مامور کميته امداد از مشترکين وجه دريافت و رسيد ارائه مي کند بنابراين بررسي موضوع در دستور کار مأموران آگاهي استان قم قرار گرفت.

به گفته وي در ادامه کارآگاهان به محل هاي سرقت اعزام و از طريق تصاوير به دست آمده موتورسيکلت سارق را شناسايي کردند.

رئيس پليس آگاهي استان قم افزود:سپس با استعلام از بانک هاي اطلاعاتي ابتدا مالک موتورسيکلت شناسايي و پس از اظهار بي اطلاعي يکي از فرزندان وي که معتاد، سارق سابقه دار و نقش وي در سرقت ها متصور بود، با دستور قضائي به پليس آگاهي استان احضار شد.

سرهنگ کرمي گفت:وي پس از حضور تصاوير به دست آمده را مربوط به دايي خود دانست که در زمان سرقت موتورسيکلت در اختيار آن بوده است.

وي افزود: سپس در عملياتي متهم دستگير و در برابر ادله و مدارک بدست آمده لب به اعتراف گشود و بيان کرد با جعل رسيد وجه صندوق صدقات منزل خود، به درب منازل يکي از مناطق بالا شهر قم مراجعه و با معرفي خود به عنوان مامور کميته امداد و سوء استفاده از کارت جعلي اقدام به تخليه ده فقره صندوق صدقات مشترکين کرده ام.

رئيس پليس آگاهي استان قم افزود:نهايتاً نامبرده جهت انجام سير مراحل قانوني تحويل مرجع قضائي استان شد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی