شما اینجا هستید
اخبار استان قم » دستگيري سارق اماکن خصوصي توسط پلیس قم

رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری سارق اماکن خصوصی با پنج فقره سابقه سرقت در سطح استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رهپویان قم به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ  ” احمد کرمی” اظهار داشت: در پي وقوع سرقتهاي مکرر از کارگاه ها و قلعه هاي سطح استان، موضوع به صورت ويژه در دستور کار گارگاهان پليس آگاهي استان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با انجام یکسری اقدامات پلیسی و اعزام گشت های محسوس و غیرمحسوس موفق شدند سارق را شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کنند.

سرهنگ کرمی ادامه داد: در تحقیقات پلیسی بعمل آمده متهم به به پنج فقره سابقه سرقت در این ارتباط اعتراف کرد.

رئیس پلیس آگاهی استان اضافه کرد: تا کنون تعداد پنج نفر از مالباختگان شناسايی و تحقيقات در خصوص شناسايي ساير مالباختگان همچنان ادامه دارد.

سرهنگ کرمی بیان داشت: در نهایت پرونده ای در این خصوص تشکیل و متهم با صدور قرار قانوني مناسب روانه زندان شد.

همچنین سردار  کاظم مجتبایی در حاشیه بازدید از کشفیات اخیر پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان قم اظهار کرد: در یک هفته گذشته سه باند بسیار مهم که محموله‌های مواد مخدر را از استان‌های جنوبی به سمت مرکز کشور و سایر استان‌ها حمل می‌کردند، شناسایی و متلاشی شدند.

وی افزود: در مجموع از این سه باند یک تن و ۲۵۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر به همراه  پنج دستگاه خودرو و وسیله نقلیه و یک قبضه اسلحه شکاری کشف شد.

مجتبایی ادامه داد: پلیس قم تمام تلاش خود را برای برخورد جدی و مقابله بی امان با سرشاخه‌‌های اصلی مواد مخدر که به صورت کلان مواد مخدر را از استان‌های شرقی و جنوبی به سمت مرکز کشور و سایر استان‌ها حمله می‌کنند، بکار گرفت.

فرمانده انتظامی استان اضافه کرد: برای انهدام این باندها برنامه ریزی بسیار خوبی صورت گرفته و تلاش وسیعی در این زمینه انجام شد.

وی بیان کرد: با تلاش و سعی جدی و مشارکتی که سایر دستگاه‌های امنیتی به خصوص مجموعه قضائی دارند اقدامات خوبی صورت گرفته است به طوری که از ابتدای امسال بیش از ۳ تن و ۷۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان کشف شده است.

مجتبایی عنوان کرد: البته تمرکز ما فقط روی باندهای اصلی نیست بلکه برخورد با خرده فروشانی که در سطح شهر و در معابر و میادین به صورت تابلو حضور دارند و اسباب نگرانی و آزردگی خاطر مردم را فراهم آورده‌اند نیز در دستور کار  پلیس قرار دارد و تاکنون تلاش‌ مضاعفی صورت گرفته و بسیاری از این افراد جمع آوری و به کمپ‌های مختلف معرفی شده‌اند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی