شما اینجا هستید
اخبار استان قم » حمایت استاندارقم ازنمایش‌های آئینی

استاندار قم با تقدیر از دست‌اندرکاران نمایش خورشید کاروان در مورد حمایت از نمایش‌های آئینی گفت: اگر طرح‌هایی در این زمینه ارائه شود از نمایش‌های آئینی حمایت می‌کنیم.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم به نقل از  روابط عمومی نمایش خورشید کاروان، سید مهدی صادقی به همراه تعدادی از مدیران استان برای تماشای نمایش آئینی خورشید کاروان در تالار مرکزی شهر حضور یافت.

وی پس از امضای پوستر نمایش خورشید کاروان، اجرای این نمایش را خیلی خوب توصیف کرد و افزود: نمایش خورشید کاروان بسیار دلنشین بود و من به شدت تحت تأثیر قرار گرفتم.

استاندار قم معتقد است که این نمایش می‌تواند در راستای انتقال مفاهیم معرفتی فرهنگ عاشورا بسیار تأثیرگذار باشد.

صادقی تاکید کرد: بایستی کار تبلیغی و اطلاع رسانی بیشتری صورت بگیرد تا آحاد مردم بتوانند این نمایش را تماشا کنند تا در راستای معرفت افزایی آنها اقدام شود.

استاندار قم در پاسخ به این سئوال که چه برنامه‌ای برای حمایت از نمایش‌های آئینی در استان دارد، اظهار کرد: با کارشناسان خوبی که در این حوزه وجود دارد بایستی درباره راهکارهای وصول به این هدف تبادل و صحبت کنیمو

وی افزود: اگر طرح‌ها و نقطه نظراتی در خصوص گسترش این فرهنگ و تقویت فعالیت‌های این چنینی ارائه شود، ما هم قطعا کمک و حمایت می‌کنیم.

نمایش خورشید کاروان به کارگردانی سید محمد جواد طاهری از ۲۰ مهر تا ۵ آبان ساعت ۱۸:۳۰ در تالار مرکزی شهر واقع در میدان شهید نواب صفوی اجرا می‌شود و مورد استقبال علاقه‌مندان قرار گرفت.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی