شما اینجا هستید
اقتصادی » توجه به فرهنگ قرض الحسنه از مهمترین اولویت های ما است

موسسه كوثر يك موسسه ولايت مدار است و تمام اركان اين موسسه دست در دست هم داده اند تا بتوانند در اقتصاد مقاومتي سرافراز باشند و دستورات و فرمايشات مقام معظم رهبري را به نحوه احسن اجرا كنند.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رهپویان قم ، مدير شعب موسسه كوثرکه به مناسبت روز خبرنگار با حضور در دفاتر رسانه های مستقر در مجتمع تجاری سعدی سخن می گفت اظهار داشت: سرپرستي موسسه در سال ٩٢ شكل گرفت كه سه شعبه ي موسسه كوثر تبديل به هشت شعبه و دو باجه ي ديگر شد كه همه آنها همراه با مجوز رسمي از بانك مركزي كل كشور می باشد.
مسعود اقدسی افرود : اين موسسه از طرفي نام مقدس كوثر نهاده شده است كه به تاثير از اين نام سعي كرديم مصداق فرمايشات مقام معظم رهبري كه در ديدار ايشان با مسئولين قم فرمودند خدمت به مردم قم خدمت به كل كشور است و ما اين را سر لوحه ي كار خود قرار داديم.
وی در ادامه به مطرح كردن برخي از فعاليت هاي این مالی اعتباری پرداخت كه از جمله ي آنها پرداخت تسهيلات قرض الحسنه بدون كارمزد و ديركرد بوده است كه اين كار باعث تقدير و تشكر عموم مراجع تقليد گرديده است و اين كار یعنی پرداخت تسهيلات قرض الحسنه بدون كارمزد و ديركرد حركت عظيمي است كه در بانك کوثر انجام شده است.
مدير شعب موسسه كوثر در استان قم خاطر نشان کرد : در خصوص حمايت از توليدات داخلي و اقتصاد مقاومتي در سطح استان قم تاكنون تسهیلات زیادی پرداخت نموده ایم.
وی موسسه کوثر را از يكي از نامبرد كه تفاهم نامه با صندوق سرمايه گذاري صنايع كوچك و فرصت هاي شغلي داشته است.
وي افزود : عمده ي مشكل ما اين است كه خيلي از تسهيلاتي كه پرداخت مي شود در بخش توليدات مصرف نمي شود و بانك ها نمي توانند كنترل كنند كه تسهيلات در كجا مصرف مي شود و همچنين خيلي از مصارف در بخش توليدات نيست ولي به اسم توليد است ، چيزي كه واقعا نياز روز سيستم بانكي است بازپرداخت به موقع اقساط تحصيلات مي باشد.
وی در پایان افزود:موسسه كوثر يك موسسه ولايت مدار است و تمام اركان اين موسسه دست در دست هم داده اند تا بتوانند در اقتصاد مقاومتي سرافراز باشند و دستورات و فرمايشات مقام معظم رهبري را به نحوه احسن اجرا كنند.
پایان پیام/

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی