شما اینجا هستید
اخبار استان قم » تقدیر استاندار و فرمانده انتظامی استان از سازمان زیباسازی شهرداری قم

 استاندار قم در نشست تعاملي فرماندهي انتظامي استان قم با مدیران شهرداري طي سخناني از ابتكار عمل مديران اين دو سازمان در تشكيل چنين نشستي قدرداني كرد.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم ،سيد مهدي صادقي استاندار قم در نشست تعاملي فرماندهي انتظامي استان قم با مدیران شهرداري كه صبح امروز در محل ساختمان مركزي فرماندهي انتظامي استان برگزار شد طي سخناني از ابتكار عمل مديران اين دو سازمان در تشكيل چنين نشستي قدرداني كرد.

؛وي با بيان اين كه هيچ نهاد و سازماني به تنهايي قادر به انجام وظايف خود نخواهد بود، بر لزوم تقويت همكاري هاي بين دستگاهي در استان تاكيد كرد و افزود: خوشبختانه در پرتو روحيه هماهنگي و تعامل، فضاي همكاري بسيار خوبي در بين نهادها و دستگاه هاي استان شكل گرفته است.

صادقي با تقدير از برگزاري سلسله جلسات و نشست هاي هم انديشي بين شهرداري و نيروي انتظامي، امنيت اجتماعي را يكي از مقولات مهم و نيازمند همكاري فرادستگاهي عنوان و ابراز اميدواري كرد كه اين دو نهاد از اين فرصت به بهترين شكل ممكن در جهت خدمات رساني به مردم استفاده كنند.

استاندار قم و فرمانده انتظامی استان نیز در پایان این نشست از مهندس وزیری راد مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری قم به عنوان همیار امنیت ساز فرماندهی انتظامی استان قم در برقراری و گسترش امنیت و انضباط اجتماعی تقدیر و لوح سپاس اهدا نمودند

پایان پیام/

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی